Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ezekre a "visszaszerzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekre a "visszaszerzem a régi szerelmemet" című weblapok által kínált megoldásokra vannak sikerpéldák?

Figyelt kérdés

Nem szeretem azt, hogyha kétségbeesett emberek naivitását kihasználva hasznot akarnak húzni szorult helyzetükből. Ugyanakkor, ha bármi is hozhat szignifikáns eredményt, akkor nem szabad sarkítva hülyeségnek tartani.

Érdekelnem hogy bárki is, aki e sorokat olvassa, rendbe tudta-e tenni a párkapcsolatát ilyen "receptek" segítségével? Vagy 100-ból 100 átverés?


2011. júl. 13. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Én jelentkeztem erre az "álomlány tréningre", vagy mi a fenére. Ugye a kezdő "kurzus" nem fizetős. Volt egypár dolog, ami tényleg jól hangzott,és azt mondom, hogy lehet belőle tanulni. Ugyanakkor nagyon felületes, és direkt arra megy rá, hogy a fizetősre is benevezz. Lement ez a kurzus,és azóta folyamatosan kapom az idegesítő reklámüzeneteket, hogy rendeljem meg az intenzív kurzus is...na ez az ami baromira idegesítő.

Tehát az ilyenekre szerintem nem érdemes pénzt pazarolni. Az ember az életből többet tanulhat, mint ezektől a "hamis prófétáktól" :)

2011. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem elképzelhető, hogy vannak sikerpéldák. De ez rohadtul nem a honlap eredménye... mert nincs olyan séma, amit minden emberre rá lehetne húzni. Minden ember teljesen más, minden kapcsolat is-és mondjuk nem mindegy, hogy miért szakítottak, azért, mert ellaposodott a kapcsolat, vagy mert a most kapálózó fél a fél várossal megcsalta és kihasználta a másikat, vagy épp fordítva.

Sztem ha vkinek sikerül visszaszerezni a szerelmét (és nem kényszerítve, tehát azt hazudva, hogy terhes meg öngyilkossággal való fenyegetőzéssel), akkor sztem előbb-utóbb a tréningek nélkül is sikerült volna.

2011. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek a fizetős email tanfolyamok hülyeségek. Jó pénzért elküld neked egy csomó mindent, amit eddig is tudtál aztán majd vered a fejed a falba.
2011. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom, milyen kurzusok ezek, de gondolom hallottál már a Vonzás Törvényéről (A titok).


Én ezt a módszert sikerrel alkalmazom az életem minden területén. De a törvény kimondja, hogy konkrét személy "bevonzása" az életünkbe veszélyes, hiszen lehet, hogy nem neked való (csak te hiszed..), és akkor az univerzum úgysem adja meg neked.


Próbálj meg bevonzani egy teljesen új személyt, aki mindenben ezerszer jobb, mint a volt párod! De ehhez az kell, hogy az exet elengedd!

2011. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Átverés. Eleve nem jöhet össze, mert egy kapcsolat két emberen múlik, nem azon, hogy te személy szerint milyen módszerrel próbálod átverni a másikat.


De sajnos sokan ezt akkor sem látják be, amikor már minden trükköt bevetettek (a könyv alapján), mégsem működik... De nem ám a könyv szar...


Legjobban onnan lehet látni, mekkora kamu, ha megveszed a férfiaknak szánt változatot is, és elolvasod, hogy TÉGED hogy kéne meg- vagy visszaszerezni. Na, ugyanilyen felháborítóan gagyi a neked szánt írás is. Csak aki el akarja hinni, hogy van még remény, az elhiszi.

2011. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenfajta "kurzusokat", barki meghirdetheti egy weboldalon. Nem kell tudas, kepzes, szakmai vegzettseg hozza. Aki bedol, az megfizet. Perszze minden elado oldalon ot vannak a testimoniak, csak ki tudja, hogy ki irta. Nyilvanvalo mind a weboldalt isteniti.
2011. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!