Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig szeretem az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem az ex barátomat és ő is picit de van barátnője. Szerintetek visszaszerzem még?

Figyelt kérdés
Érdemes várnom? Mert én tiszta szívemből szeretem!!!
2010. júl. 15. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged szeretne, miért lenne mással? NEM.
2010. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod,hogy ő is szeret még "picit"?:O és akkor miért szakítottatok??Szerintem kevés esélyed van rá(vagy inkább nincs is..),hogy visszaszerezd..
2010. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mindharman gyujtsetek ossze annyi exet, amennyit tudtok, es alapitsatok kommunat
2010. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat látnám a volt barátnőmmel pár hónapja. Nem...a válaszom, ne várj....ha nem hagyja el azonnal érted a mostani párját, akkor nem is fogja...én azóta megismertem egy kedves lányt és paff eltűnt a nagy szerelem.
2010. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

depressziós lennék mint az állat.

nem tudnám feldolgozni, és elfogadni, h köztünk tényleg mindennek vége, és h ő már mással érzi jól magát, és mást szeret...

elszedném a csajtól, akárhogy is, de megpróbálnám visszahódítani! én ebbe nem nyugodnék bele a helyedben!


minden tőled telhetőt meg kell tenned a cél érdekében, de komolyan!


18l

2010. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta és ne akard tönkre tenni a mostani kapcsoltatát, ha igazán
2010. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szereted akkor békén hagyod és túllépsz rajta. (előző válasz befejezése)
2010. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
MErt ő mondta hoyg szeret még valamennyire.. ő fél évet várt rám de engem befolyásoltak.. pont az befolyásolt aki most a barátnője.. az után jöttek össze hogy én összevesztem a barátnőmmel ( a mostani csajával )
2010. júl. 22. 15:34
 9/9 anonim válasza:
Előfordulhat olyan is hogy a fájdalom kellős közepén betoppan valaki az ember életébe beleszeret majd egy idő után mèg is rájön hogy az exe után érez még valamit minden nap rá gondol
2018. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!