Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adam Joyrider: Visszaszerzem...

Adam Joyrider: Visszaszerzem az exem című munkája járt már pozitív eredménnyel?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki ez a Joyrider, nem valami magyar neve van. Ő azt hirdeti, hogy jó megoldásterve van. Arra lennék kíváncsi, hogy aki végigcsinálta, mit hozott az életében a dolog?
2011. aug. 4. 06:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Semmi értelme, ha az exnek elege van belöled, akkor TE csinálhatsz, amit akarsz, vissza nem fog jönni. A legtöbb ember, ha egyszer komolyan szakitott, akkor nem fog visszatáncolni, akármilyen trükkökkel is próbálkozik az exe.
2011. aug. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
meg őszintén ,tudod kinek lenne kedve puncsolni,ha megtettem mindent az adott időben és úgy nem kellettem akkor nincs miről beszélni
2011. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
32%
Ha az exed igazán vissza akarna hozzád jönni és folytatni akarná, akkor már rég az ajtódban állna és közölné, hogy nem tud nélküled élni, ehhez nem kéne semmiféle hülye praktika meg fondorlat. Ezek a könyvek csak arra jók, hogy nyomorult helyzetben lévő embereknem keltsenek teljesen hiábavaló reményeket. Tudom, miről beszélek, én is ezen megyek át éppen, tehát nem csak úgy osztom neked az észt. Másfelől pedig ha ő ezt le akarta zárni, nyilván oka volt rá. Én inkább 1-2 alapos, mély, őszinte beszélgetést javaslok az exeddel, amiben minden a felszínre bukhat és végre megnyugodhatsz és megérted, miért lett vége. A visszaszerzésre vonatkozó "tutirecepteket" pedig verd ki a fejedből, mert tényleg semmi de semmi értelme, hidd el!
2011. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
30%
A másik pedig, hogy ezek a visszaszerzési programok arról szólnak, hogy manipulálsz velük valakit. Nos valakit lehet manipulálni, valakit NEM. Ha esetleg sikerül is "visszaszerezned" így az exet, az garantálom, hogy nem lesz tartós, mert előbb-utóbb magához tér a delejből és akkor ugyanott tartasz, ahol a part szakad. Ha valami elmúlt, akkor elmúlt, nem fog visszajönni, ez élet törvényszerűsége. Még egyszer hangsúlyozom: ha csak feleannyira lennél neki fontos, akkor már rég kopogtatott volna és ő mondta volna, hogy kezdjétek újra. Próbáld lezárni és előre nézni!
2011. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A manipulálással egyébiránt nem értek egyet. Maximum annyival, hogy adott esetben ha két ember között van még valami, csak elfedi a túlzott önérzet, sértettség, esetleg befolyásoltság, (de mondom: van még köztük) akkor azt előhozni.
2011. aug. 4. 11:43
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
Vagy csak bemagyarázod, hogy van valami. Ha úgy érzed, büszkeségből nem keres az exed, akkor ülj le vele és beszéljétek meg felnőtt emberek módjára hülye hókuszpókuszok meg praktikák helyett.
2011. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
90%

Na ezt "szeretem" én az átlag magyar polgárokba! Tisztelet a kivételnek. Fogalmuk sincs miről van szó, hasra ütnek és kitalálnak valamit,azután osztják az észt, hogy fontosnak érezzék magukat!


Na akkor hadd mondjak valamit én is, akinek megvan. Lövésed sincs, hogy mi az, hogy mindent megtettél azért, hogy visszajöjjön hozzád. Én egy nyomorult, szerencsétlen alaknak éreztem magam, amikor rájöttem, mi mindent elrontottam, mert majdnem minden hülyeséget megcsináltam - legvégső elkeseredésemben már térden állva akartam könyörögni az exemnek az évfordulónkon egy csokor rózsával, hátha megsajnál! Erre én hülye azt hittem, hogy a lelkemet is kiteszem elé!!


Hála a jó Életnek hamarabb megtaláltam ennek az Adamnak oldalát. Jó, elsőre nagyon bizalmatlan voltam, de gondoltam egy esély megér. Ha te el tudod képzelni, hogy mennyire vertem a fejemet a falba már akkor amikor olvastam a ingyenes anyagát!!


Nem tétováztam, akkor már tudtam, hogy nekem ez kell. És nem csalódtam! Miután megmutatta nekem ez az ürge, hogyan érezzem újra a tökeimet, és legyek újra az a vonzó tökös gyerek, aki voltam, már egyértelműen nyeregben éreztem magam.


Azér tény, beletellt 3 hét türelmes várásba, míg újra találkoztunk, és 2 - 2,5 hónapba, amíg végre sikerült megmutatnom neki, hogy valóban az a párkapcsolatra érett, erős férfi vagyok, nem az a sírós kisgyerek, aki a szakításunkkor voltam. Úgyhogy az a szünet amit javasol csak arra volt jó, hogy én készüljek fel arra, hogy kijöjjek az önsajnáltaból.


És sehol sem kellett se győzködnöm, se manipulálnom, se térden állnom. :D:D:D

2011. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 10:49

Valamit félre hallasz amikor azt olvasod megtettem mindent az adott időszakban.

Én ezt úgy értem amikor helyt kell állni a gyereknevelésben,munkában ,a házimunkában,normálisan viselkedni ,nem csajozni(pasizni),nem inni,nem cigizni,és a többi nem sorolom ,ha így nem vagyok jó, akkor jó mélyre csókoljon be.

Ráadásul , nem is tudja elmondani azt,hogy miért akar velem szakítani ,nekem kell azt is ki-activitiznem mi a fenét akar.

De látom offolok, sajnálom ,nem olvastam Adam J.könyvét ,de higgyétek el van akiért nem is érdemes.

minden jót J.

2011. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Kb tudom,milyen féle könyv ez.Olvasgattam itt,hogy pszichológiával van tele(ami egyébként engem nagyon is érdekel)-DE!el kell mondanom,én vagyok a szakító fél,és tényleg igaz,ha az embernek egyszer elege lett és totál érdektelenné válik(még az esetleges pozitív változásokkal szemben is,amin a párja ez idő alatt végigmegy)akkor szerintem valahol értelmetlen.Senkit nem akarok elkeseríteni,mert tényleg a legtöbb szakítás úgy történik,hogy még mind2 oldalnál van némi érzelem-és ez esetben elhiszem,hogy lehet hatásos,de ahol már betellt a pohár,nehezen tudnám elképzelni.Másrészt szerintem egy párkapcsolatot jól működtetni nem egy olyan dolog,amihez ilyen pszichológia könyvek kellenének-míg mondjuk egy szülő-gyermek kapcsolat esetében el tudom képzelni.Hogy is írjam le: ha ehhez valakinek könyvre van szüksége,már rég rossz.Mert az olyan dolgokhoz,mint a törődés,tisztelet a másik iránt,gondoskodás-amik egy párkapcsolat jó alapját szolgálják csak mélyről jövő szeretet kell és akkor ezek a dolgok szívből jönnek,alap,hogy megvannak és nem könyvekből kell rájönni,hogy igen,hibáztam...ha szívből szeretsz valakit,akkor ezek afféle láthatatlan mozgató rugók,amik nem tudatosak,és nem kell nap mint nap megkűzdeni a jól menő kapcsolatért,ha léteznek ezek az alapok.Mert szerintem ha bármelyik is hiányzik,akkor ott már a szeretettel van a gond...
2011. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Az az igazság, hogy ezek a könyvek olyan esetben érnek valamit, ha még mindkét fél szereti egymást és nem volt határozott oka a szakításnak. Én is voltam már szakító fél, az exem a feje tetejére is állhatott volna, átváltozhatott volna bármilyen tökös csávóvá síró kis pondróból, nekem akkor se kellett volna és ebben teljesen biztos vagyok, mert nemcsak közömbös volt már teljesen, hanem már undorodtam is tőle fizikailag. Vagyis szarból végképp nem lehet várat építeni. Ennyi. Legutóbb pedig engem hagytak ott azzal, hogy már nem szeretnek, kimerült a kapcsolat, nem kívánnak. Bolond lettem volna ezek után hülyét csinálni, aki menni akar (és itt azon van a hangsúly, hogy AKAR) az menjen is inkább. A másik véleményem pedig az ezekről a "szakirodalmakról", hogy ezt az energiát amit egyesek az exük visszaszerzésére fordítanak, egy sokkal boldogabb perspektívájú és egészségesebb kapcsolatokba kellene fektetni. Az ilyenek maguk alatt vágják a fát: egy döglött dolgot akarnak feléleszteni, ami nem véletlenül ment gallyra és saját magukat fosztják meg annak a lehetőségétől, hogy valami sokkal jobbat, működőképesebbet találhassanak.
2011. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!