Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vajon erősebbé, vonzóbbá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon erősebbé, vonzóbbá tenne engem egy kis flört?

Figyelt kérdés
A párommal válságos lett a kapcsolatom. 13 év után szünetet akar tartani, mondotta ezt két hete. Igaz, azóta is nálam lakik, ahogy előtte is hosszú éveken át. De nem érzek változást. Mint lakótársak megvagyunk, de nem tum mi jár a fejében. Egyszer legszívesebben nagyon gorombán beolvasnék neki, de a lelkem mélyén mindent megtennék, újra igazán egy pár legyünk. Mindenféle visszaszerző praktikák kimondottan tiltják ilyen helyzetben a direkt közeledést is és a kétségbeesettséget is, mondván, hogy ez taszítja a nőket. A féltékennyé tételt is, ugyanakkor, ha nem tudná meg, hogy flörtölök, de flörtölnék, nem adna-e magabiztosságot nekem a dolog? (Nem akarok félredugni, kizárólag lekötni magam egy kis flörttel és talán erősebbé, "macsósabbá" válni)
2011. júl. 18. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! Ez kéteslyes, vagy vonzóbbá válsz a szemében, vagy jót mosolyog rajtad, ha észreveszi ezt a hirtelen változást.
2011. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én eleve azt mondanám, hogy nincs értelme ezt tovább folytatni. Szakíts.


Ha nem akarsz (pedig kéne, akkor oké, flörtölgess, csak ne menjen át megcsalásba. Egy kis flört mindig jól jöhet ízléses kereteken belül. Csak ennek az a veszélye, hogy nagyon megtetszik majd a rég elfeledett szabad élet...

2011. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
H meg tudsz állni egy bizonyos ponton, akkor szerintem hajrá. Valahogy én is azt vettem észre magamon, hogy a világért se csalnám meg a párom, de ha nem érzem azt, hogy rajta kívül másnak is tetszem, akkor bele punnyadok a kapcsolatba. SOHA nem léptem át egy bizonyos határt, de egy elismerő pillantás azért jól esik mástól is, és ha olyan kedvem van akkor viszonzom.
2011. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha Te vagy aki számtalan kérdést kiírt már, (akiknek kutyáik vannak akiket közösen sétáltattok stb) akkor el kell válni útjaitoknak.

Ha tévedtem akkor bocs!

Ülj le vele beszéljétek meg, hogy hiányzik Neked Ő, mégha ott is van nap, mint nap. Mondja meg, ha szeretné, hogy vége legyen ne raboljátok egymás idejét az élet rövid, kár lenne éveket elpazarolni egymásra miközben boldogok lehetnétek, mind a ketten külön utakon!


22/N

2011. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!