Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Aki négyszer ment férjhez és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki négyszer ment férjhez és 3 gyereke van 3 különböző pasitól, az szerintetek alkalmas a házasságra? Vagy csak mindig pechje volt a férfiakkal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem probléma van az olyan emberrel, akinek 4-szer sem jött össze egy házasság... Vagy a pénzre hajtott, vagy lehetetlen együttélni vele... Én ezerszer is meggondolnám.

Olyan nincs, hogy ennyiszer pechje legyen. Lehet, de akkor nem megy hozzá feleségül.

2011. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mind a kettő. Ez a személyiségétől függ,meg attól is hogy milyen gyorsan kötelezi el magát a házasságra. Lehet hogy túl hamar ment bele mind a 4 házasságba,megszülte a gyereket és később jött rá hogy nem a neki megfelelő emberrel van együtt. Én épp ezért csak több év együttélés után házasodnék.

Lehet hogy csak pechje volt,lehet hogy őt hagyták el mindig vagy később derültek ki az adott férfiről dolgok.

2011. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, az ilyeneket sosem értettem.Szerintem az ilyenek csak élnek, bele a világba.Azzal jönnek össze, aki épp útjukba akad.Ha becsúszik a gyerek is, hát megszüli, azon sem gondolkozik.Kiráz a hideg, ha belegondolok...Én magam nem vagyok ilyen beállítottságú.

Pechesek?Aki 2-3 gyerekkel negyedjére is férjhez tud menni, az nem peches, nagyon is szerencsés.Sok férfinél még egy gyermek is akadály.

Talán azt mondhatnám, nincsenek nagy igényeink.És lehet, hogy még ez sem megfelelő jellemzés, mert én is ismerek egy-két ilyen nőt és bizony magukhoz képest még egész jó pasit találtak.Érdekes!

2011. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A párom mamája nagyon rendes asszony volt, még most is az. Neki a szerelemhez és a pénhez nincs szerencséje. 4 párja volt mindegyik ivott, kocsmázott, nőzött stb. Nem lett mindegyiktől gyereke. Pedig főzött, mosott takarított, ellátta a gyerekeket elnézte a hibákat, dolgozott stb...stb...stb...

Azt mégis inkább egyedül maradt.

Ismerd először meg ezt a nőt, vagy ha Te vagy az akkor nézz magadba! Ismerd meg, beszélgessetek sokat, gyerekekkel és azok nélkül egyaránt. Próbáljatok meg egy-két hónapig együtt élni mielőtt végleg összeköltöztök ha ez van tervbe. Én ezt tenném.

22/N

2011. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ismerősöm most harmadjára ment férjhez nagyon jó asszony remélem ez a házassága sikerül. A férfiak mind kihasználják a jólelkűségét.
2011. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Még az is lehet, hogy az ilyen emberek naivak és nem tanulnak az esetből.Én ha egyszer valakitől azért válnék el mert iszik,vagy mondjuk, megver, akkor tuti, hogy jól odafigyelnék, nehogy még egyszer olyat fogjak ki, aki igy viselkedik.Az ilyen negatív vonásokat nem lehet hosszú, hónapokig, évekig titkolni.Hamar kiderül a pasiról, hogy vaj van a füle mögött, akkor pedig mehet!Szó sem lehet még gyerekről is.Az meg jó esetben úgysem egy hét ismeretség után jön.
2011. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem igazából alkalmatlan!

Miért váltak ez az első fő ok! Ha a nő "tehetett" róla sem lehet azt mondani, hogy alkalmatlan a házasságra vagy a párkapcsolatra!


Vannak olyan típusú emberek akik mindig szerelmesek akarnak lenni! Ha ez elmúlik x év után akkor meg egyenesen romlik is a kapcsolat!


Én barátnőm például minden fiújára azt mondta Ő az igazi! 17 éves kora óta nem tudom hányszor jegyeztette el magát és hány fiútól akart már gyereket!!! És rohadtul irigy más boldogságára... Mikor terhes lettem a Fiammal meg akart őrülni!!! 23 vagyok 16 hónapos a fiam! Írt egy fél éve kb... Mizu hogy vagytok ja különben 6 hónapos terhes vagyok... így... Hááát... vicc

2011. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 yuda ***** válasza:
100%

Pechje lenne? :D

Fura már a megfogalmazás is.. ott valami komoly gond van, de ez nagyon sokrétű lenne mindet kitárgyalni, milyen lelki problémák vezettek ide-de mondok egy pédát:

mondjuk egy bizonyos tipusú ember tetszik neki, aki lumpol, iszik, nem dolgozik és veri őt :D

Egyszer csak elege lesz belőle és kiszáll, mert valahol felébred az önérzete, de utána ugyanezt a tipusu ffit találja meg..és megy a kör . . .és megy a kör.. de ez nem pech, hanem ostobaság és nem tanult a saját hibájából.

Ebben a történetben magát sem ismeri jól és minden döntése rossz.

Pszichológus pedig kielemezné és sokat tanulhatna belőle, de oda is el kellene menni akkor...

2011. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, h. túl elhamarkodottan döntött és friss szerelmesként beleugrott egy közel sem ismert férfi karjaiba, jött a gyerek és vele együtt a problémák.Valszeg a nő túlságosan kötődik és enm képes egyedül meglenni,kell neki vki aki mellette van,a gyerkek az már mellékes az becsúzhatott,de frisss szerelmesként gondolhatta azt is h. szeretett volna attól a férfitől gyereket.
2011. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a válás 2 ember kudarca...
2011. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!