Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sokkal nehezebb 2 kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal nehezebb 2 kicsi gyerekkel egyedul, mint egyel?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk valami jol a parommal. Nem tudjuk megbeszelni a problemainkat. Van egy 2 eves kisfiunk es 7 hetes terhes vagyok. Nem tudom mit tegyek? Megtartsam a babat vagy sem? Kulfoldon elunk, ha valunk akkor en hazakoltozom. Lakasom es sporolt penzem van, de nem tudom mikor es milyen munkat talalnek. Egy gyerekkel ugy erzem meg konnyen talpra allok, de felek hogy kettovel mar nagyon nehez lesz. Egyedulallo anyukak ti hogyan boldogultok 1-2 gyerekkel? Nem vagyok alaphangon egy beszari es nagyon talpraesett is vagyok, de mar 10 eve kulfoldon elek.
2011. júl. 19. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Akkor maradj is külföldön,mivel ott jobban indulsz..két gyerekkel.Ne vetesd el a kisbabát!
2011. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

Itthon jobban elvan a kettő, eljátszanak együtt, keveset veszekednek, az összes egyke hozzánk jár játszani.

Ha az anyagiaktól nem félsz, hogy kettő az több költség, akkor hajrá! Ha már megfogant,ne vetesd el!!!!

2011. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
Két gyerekkel egyedül nem könnyű, egyel sem, ha majd kezd kamaszodni bele is bolondulsz az egybe is. Most még kicsi azért nincs annyi gond vele. Szerintem az lenne a legjobb ha elvetetnéd, jobban járnál mindenképp. Viszont szerintem maradj mindenképp külföldön, itthon nem lehet megélni már szinte sehogy sem.
2011. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
egyel mindig is könnyebb lesz mind kettővel ha van apa ha nincs apa.
2011. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk is kb ebben a stádiumban derült ki, hogy nem bírom az apjukkal. Valamiért mégis megtartottuk, még 5 éve kínozzuk egymást azóta. A gyereket megismerve őt nem bánom, de azt igen, hogy vállaltam ilyen férfi mellett egy másodikat. És igen, nem megyek szét, mert egyedül 2 gyerekkel Mo-n szinte lehetetlen.
2011. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Ne hallgass másokra, dönts úgy ahogyan szeretnél és ahogyan szerinted helyes! Idegen emberektől hiába kéred ki a véleményüket.
2011. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors a valaszokat. Sajnos nem tudok kulfoldon maradni, legalaibbis nem ebben az orszagban. Plusz itt segitsegem sincs senki. Varom meg a valaszokat.
2011. júl. 19. 20:58
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon egy gyerekkel sem fogsz munkát találni! Sehova nem vesznek fel még olyan nőt sem,akinek már 5-6 éves a gyereke. Jól gondold meg a hazajövetelt.
2011. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Mérlegelj: lesz-e otthon munkád, esetleg szülői segítség? Biztos hogy szétmentek a pároddal? Nem tudjátok megbeszélni a problémáitokat?

Csak akkor vetesd el, ha tényleg nagyon rosszul állsz anyagilag és senki sincs aki segítene. A párod is biztos hozzájárulna valamennyivel, hiszen az ő gyerekei is.

2011. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ja meg annyit hogy termeszetesen felek az anyagiaktol, csak mondjuk nem a legeslegrosszabb a helyzetem, hogy nem lenne hol laknom vagy epp tele vagyok kolcsonnel.
2011. júl. 19. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!