Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokkal nehezebb 2 gyerekkel,...

Sokkal nehezebb 2 gyerekkel, mint eggyel?

Figyelt kérdés
Jut időtök a párotokkal egymásra? Volt bennetek kétely mielőtt belevágtatok? Bántatok esetleg meg valamit?
2011. okt. 27. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 3 gyerekem van. Nem sokkal nehezebb,mint eggyel,igaz nem kényeztettem el őket,és nem áldoztam minden percemet rájuk. Jut időnk egymásra is. Napközben a gyerekek egyedül is eljátszanak,csak rájuk kell néha nézni. Vacsora előtt játsszunk közösen velük. (Apuka is)
2011. okt. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előnye, és hátránya is van a két picinek.

Itt arra gondolok, hogy néha könnyebb, hisz már a bébi kompos időtől eljátszanak együtt, így a nagyobb nem igényli a társaságodat a nap minden percében. Szóval több mindenre van ideje azembernek.

Akkor viszont nagyon nehéz, amikor betegek, hisz nem egyszerre kapják el, így az egyikkel menni kéne játszani, a másik mellett kéne ülni.

Azért összességégben talán több szól a két gyerkőc mellett, mint ellene.

2011. okt. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

5hetes a kicsim! s a terhesség alatt azt hittem mindenrefel vagyok készülve...de mikor megjött a 2.héten ugy elkapott a depi,hogy minek kellett nekem 2.s nincs időm miatta a nagyra....szóval..nem e1xü.Most hogy depi múlóban,már látom milyen szép ,milyen aranyos...de az esti nem alvások,napközbeni sírások eléggé megnehezítik az idilli családi életet!

Nem mondom,hogy megbántam én akartam a 2. babát,de több tuti nem lesz!:)

2011. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen a habitusa a gyerekeknek. Nálunk például rettentő aktívak, elevenek. A nagy minden igyekezetünk ellenére rettentő féltékeny. Így ez plusz nehézséget okoz. Nekem sokkal nehezebb kettővel, mivel segítségem sincs. De nem bántam meg egy másodpercig sem!
2011. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, pedig nekem nagy korkülönbség, hát még ha kicsi.

Mivel nem tussz kétfelé szakadii, evidens, hogy nehezebb lesz

És anyagilag is húzosabb

2011. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk 5 év a korkülönbség úgyhogy nem.A fiam oviba van napközben a kicsi 1 hónapos mindent tudok mellette csinálni. egyedül az esti fürdetés idő igényel két embert de amúgy jól elboldogulok velük egyedül. Sőt a naggyal még jobban összehozott a kicsi érkezése óta ő lett a segítőm, önszántából, és míg foglalkozunk a kistesóval jókat beszélgetünk.
2011. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!