Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a férfi az ágyban találja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi az ágyban találja nejét egy másik férfival mi az elfogadott lépés?

Figyelt kérdés
Úgy értem kezdje el verni a férfit, rohanjon el vagy mi? Ezen most úgy elgondolkodtam (nem vagyok ilyen helyzetben) csak ti hogyan viselkednétek?
2009. ápr. 3. 14:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nő vagyok, de tudom, hogy a párom a lehető legnagyobb nyugalomban odamenne a szekrényhez és elkezdene pakolni.

(nagyon szeretjük egymást, 20 éve együtt vagyunk)

2009. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Én üvöltöznék és földhöz vágnék egy két dolgot majd beszólnék valami "cseszd meg!" jellegű dolgot és bezárnám az ajtót és lelépnék.


A páromban onnantól már nem bíznék, a másik pasi meg nem tehet semmiről ha úgy vesszük. Persze ha pl. barátom lenne és ismerném akkor kiosztanám őket rendesen valszeg be is húznék neki.


Igazából nem tudom, még nem kerültem ilyen helyzetbe, vagyis nem igazán...


Mellesleg ha az én lakásom lenne akkor úgy ahogy vannak félig felöltözve vagy meztelenül kidobnám mindkettőjüket a lakásból az 100%. És bezárnám az ajtót. :)

2009. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Felmerül bennem a kérdés, hogy a férj miért a másik férfit kezdje ütlegelni, mikor a felesége csalta meg...ha nem azzal a férfivel, akkor akár egy másikkal is megcsalhatta volna. Ez a megcsalás tényén nem változtat. Mindketten hibásak, de nem a nő vétett nagyobbat? Ő okozott nagyobb fájdalmat. Egyik ismerősöm volt hasonló helyzetben, a férj vett egy nagy kést és azzal kergette ki MEZTELENÜL, megtudta a címét is és a ház előtt álló kocsiját totálkárosra verte. Volt érteleme? Nem, mert így is elváltak. Ha én a férjemet ilyen helyzetben találnám, egyszerűen kidobnám a házból a nővel együtt, a ruháit is utána dobnám és soha többé nem akarnám látni, de nem ölném meg őket vagy rontanék nekik, mert nem érdemlik meg, hogy én utána börtönben üljek az ő hülyeségük miatt.
2009. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Ne kezdje el verni se a férfit, se a feleségét. Költözzön el, váljon el.
2009. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%

Én ugyan nő vagyok és nem voltam még ilyen helyzetben, de ha megtörténne, akkor pimjaszul vigyorogva csak annyit mondanék, hogy -Fejezzétek be nyugodtan.

Természetesen szakítanék a párommal, miután megtudtam a megcsalás okát, hiszen ha megcsal, akkor lehet én is hibás vagyok.

2009. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
bár én nő vagyok, de ha így rajtakapnám a páromat egy másik nővel, az biztos hogy a házat is rájuk bontanám! nem úsznák meg az biztos...abszolút +érdemlik a szájba rugást mindketten.
2009. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
45%
Lelövi mind a kettőt.
2009. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
74%
"Beszállhatok...?"
2009. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

És ki az erősebb?

Van-e fegyvere?

Mindezektől+vérmérséklettől függ, mindenesetre GAME OVER!!!

2009. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
én is nő vagyok és én biztos egy jó nagy szájba rúgással kezdenék, a nőt pucéron kidobnám a lakásból utána a férjem is aztán kidobálnám az emeletről az összes holmiját!!!!
2009. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!