Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a férfi az ágyban találja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi az ágyban találja nejét egy másik férfival mi az elfogadott lépés?

Figyelt kérdés
Úgy értem kezdje el verni a férfit, rohanjon el vagy mi? Ezen most úgy elgondolkodtam (nem vagyok ilyen helyzetben) csak ti hogyan viselkednétek?
2009. ápr. 3. 14:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%
Én nő vagyok, és ha a férjem meglátna szexelni egy másik pasival, hát először engem verne agyon, aztán a másikat. De fordított helyzetben is ugyanez lenne, ha én látnám meg őt egy másik nővel... Bár én nagyon hangulat ember vagyok, ha jó napom van, lehet, hogy csak jó szórakozást kívánnék nekik, összepakolnám a cuccaimat és lelépnék
2009. ápr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
72%

A hajánál rángatva tépném ki a csajt az ágyunkból (Mi az, hogy a saját, közös ágyban megcsalnak valakit?!? Ezért gyilkolni tudnék!!!). Üvöltenék, rúgnék, harapnék, mindent, ami fáj. (Sztem rólam neveznék el a következő hurrikánt..)

Vagy csak bőgve kirohannék még a lakásból is.

És otthagynám a párom. Nálam a megcsalás nem bocsánatos bűn.

2009. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
40%

Semmiképpen sem erőszak a megoldás, mert a végén feljelentenek és biztos, hogy te húzod a rövidebbet. Nem elég, hogy megaláztak, mért felfüggesztettet is kapni akar a szenvedő fél??


Mindenesetre a megcsalás abszolút nem megbocsátható dolog, még akkor sem ha nem derül ki. Aki megcsalja a másikat az egy gerinctelen, aljas ember, aki nem érdemli meg, hogy valaha is jó kapcsolata legyen. Halljon meg magányosan. Ennél nagyobb büntetés nincs.

El kell mondani mindenkinek, hogy mit tett. Az összes közös ismerősnek, feltenni a közösségi oldalakra, hirdetni, hogy milyen szajha és e miatt ne álljon vele szóba egy rendes pasi sem a jövőben csak ha elköltözik jó messzire ahol nem ismerik. De ott is ki fog derülni és akkor már nem lesz olyan hely ahol szivesen lennének vele 1-2 hancúros alkalmon kívül. És akkor már tényleg egy nyomorult ribanc lesz.


Elnézést a durva szavakért, de ha egy nő megcsalja a párját akkor arra nem lehet mást mondani. És ugyanez vonatkozik a férfiakra is csak más kifejezésekkel.


A megcsalásnál jobban nem lehet megalázni a párodat.

2009. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
én is nő vagyok, de azt mondom, neked hoyg először beszélgess el a feleségeddel, hogy mi lehet a problémája a házasságotokkal, és ha olyan természetesen veszi ezt a megcsalásos dolgot, akkor válj el tőle! legalábbis sztem!
2009. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
33%
Én kimennék a szobából, aztán mikor elment a pasi, négyszemközt megbeszélném a válópert az asszonnyal.
2009. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én csak leülnék,hagynám őket megmagyarázni és megkérdezném hogyan tovább,mit szeretnének.
2010. febr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
akit megcsalnak az megérdemli akivel törödnek szeretik az nem kufircol félre.
2010. júl. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ráköszönnék a pasira mintha ismerősök lennénk, majd direkt hangosan rákérdeznék a nőmtől, hogy teljesít a srác. - Hozzátenném, hogy nekem pont a múlt héten volt meg és jól éreztük magunkat.


Kíváncsi lennék folytatják-e és milyen fejet vágna az asszony....


Aztán ha vége a mókának vágnám ki mindkettőt és áthúznám az ágyat.

2010. júl. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!