Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjem nem adja oda hétvégére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nem adja oda hétvégére a gyermekeinket. Hová fordulhatnék? Mivel bizonyitom?

Figyelt kérdés
Nincs bírósági elhelyezés.A többi gyeremek nálam van.Az ügyvédem sem tud okosat mondani.A tárgyalás még messze van.
2009. ápr. 6. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem várj,mást nem tudsz tenni.A biróság elött rossz fényben tünteti fel magát ha korlátozza a kapcsolattartást.
2009. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Hasonló cipőben jár a párom, de ha nincs elhelyezés pont ugyanolyan jogod van a gyerekeidhez, mint neki.Akkor mész hozzá és akkor viszed el ,amikor akarod.Viszont így még akár rendőri segítséget is kérhetsz.Jegyzőkönyvvel a bíróság előtt is tudod bizonyítani,ami nem elhanyagolható, mert a párom nem tette meg, ezért nem is tud mit tenni.

Remélem tudtam segíteni vagy közelebb jutni a megoldáshoz.

2009. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok én is, Bár nekünk a váláskor a bíroság nekem ítélte a 10 éves kislányt, de az apja mindent elkövetve magához édezsgette. Én soha nem bántottam a gyereket, még szóval sem, mégis az apja kellett neki. Most lessz egy másik tárgyalás másfél évre az előzötöl, a gyermek elhelyezése végett. Szeretném magamnál tartani a lányomat, de egyszerüen a gyerek nem akarja. Bár azt hozzátenném, hogy a volt férjem a volt sógornőmmel él és azt elfogadta a gyermek, de az én kapcsolatomat nem. Pedig egy nagyon jó emberrel hozott össze a sors. Csak bírósághoz fordulhatsz, de ne akard erőszakkal a gyermeket, ha a gyermek nem téged választ. Mer hiába vagy hibátlan anya és megkapod a gyermek felügyeletét, de ha a gyermek nem téged akar akkor meggyűlölhet érte. És tudd még azt is, hogy könnyen ellened nevelheti, holott te nem vagy hibás sem rossz! Kitartást és jó döntést neked!
2009. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nekem valamikor is azt mondta volna valamelyik gyermekem,hogy inkább az apukájukkal szeretnének lakni még ha nehezen is,de elfogadtam volna.De egyik gyermek sem szeretne vele lakni.
2009. ápr. 10. 08:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyámhatósági hatáskör. Fordulj hozzájuk. Beidézik mindkét felet meghallgatásra és a szerint döntik el a láthatást.
2009. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!