Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem agresszív, rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem agresszív, rendszeres lelkileg is bántalmaz, zaklat. Főleg mióta beadtam a válópert. A rendőrség már többször is kint volt, de hiába. Hova fordulhatnék segítségért, tanácsért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
www.nane.hu
2010. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal van olyan, hogy a rendőrök egy ideig nem engedhetik az ilyen férjt a családjához, valami ilyesmit hallottam, vagy ilyen már nincs? Valami távol tartási vagy mi a neve ennek. De javítsatok ki, ha tévedek.
2010. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérj a bíróságon távoltartási végzést. Ha tettlegességig fajul a dolog, a zúzódásaidról vetess látleletet, és jelentsd fel a férjedet. Utána már alap, hogy adnak távoltartásit.
2010. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
azok emlegetik ezeket, akiket még nem zaklattak. a nane meneküléshez ad segítséget, de nem mindenki szeretné ezt. a távoltartásival meg kitörölheti az ember, ha zaklat te hívod a rendőröket, és lobogtatod a papírt, amíg kiérnek ő meg megrúgdos. önvédelem a legjobb megoldás, én is hasonló okból fogom elkezdeni tanulni.
2010. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nagyon kétségbe vagyok esve.Nagyon szeretnék már nyugodtan élni.
2010. júl. 25. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Látlelet. Feljelenteni könnyű testi sértésért. Állítólag ma már keményen büntetik. Pár nap a dutyiba talán elveszi a kedvét a bántalmazástól. Az önvédelmi tanfolyam nem rossz ötlet.
2010. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12:02 vagyok, az enyém súlyos testi sértés után 4óra múlva szabad volt. engem nem nyugtat ha azután dühében rámrúgja az ajtót. utána kerestem a nane-t de mondom ha nem menekülni akarsz akkor hiába hívod. csak önvédelem.
2010. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, ilyen estekben már lehet kérni távoltartási végzést a bíróságtól. Amelynek a lényege, hogy nem mehet a közeledbe X méteren belül. Ha ezt megszegi akkor beviszik a rendőrök.

Tedd ezt !

2011. dec. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!