Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehetséges 2 éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges 2 éves kapcsolat után 1 hónap alatt elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés
Két éves kapcsolat után szakítás. A férfi 2 hét után azt mondja, hogy szeret, és bárcsak visszakaphatna. Aztán egy hónap után már más nővel van. Lehet ilyen gyorsan elfelejteni valakit?
2011. aug. 11. 18:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán! Nekem is sikerül, ha hirtelen jön egy másik!
2011. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
4 éves kapcsiból szálltam ki egyik napról a másikra. Ez volt októberben, decemberben már együtt voltam a mostani párommal :))) De a szakítás csak addig viselt meg, amíg ki nem mtam. Aztán olyan jó volt. (mellesleg én voltam az a fél, aki mindig "kapart" a másik után. aztán hipp-hopp elmúlt) ^^ Tehát a válasz: igen. lehet. Az a szakítás után meg azt mondja h szeret meg stb az azt jelenti h még egy utsó szexet akar, h megnézze, biztos jól döntött e mikor szakított/megcsalt/stb. :) (fiúk mták, nem kitaláltam :D)
2011. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Szintén 4 éves kapcsolat után novemberben szakítottunk, decemberben már a vőlegényemmel voltam. És imádtam az első naptól fogva. Lehetséges.
2011. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Tudni kellene, hogy miért szakítottatok? Ha az exed elunta azt a fajta kapcsolatot, amilyen a tiétek volt, akkor megtörténhet, hogy rövid idő alatt kilábalt belőle érzelmileg is. Ha ő kezdeményezte, hogy legyen vége, akkor lehet, hogy már régebben forgatta a gondolatot a fejében, csak kényelmességből nem szólt.

Ilyen szempontból amúgy a pasik, sokkal kevésbé lelkizősek. Még ha meg is viseli őket a dolog, látszólag, vagy valóban túl tudnak lépni rajta. Vége, elmúlt, jöhet a következő...

2011. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon sok mindentől függ, mennyire volt mély a kapcsolat, mi vezetett a szakításhoz, hogyan váltatok el, ki mondta ki a döntő szót stb. Én a hosszú kapcsolatok után nagyon nehezen tértem magamhoz, csak az idő tudta begyógyítani a sebet. Volt, hogy a tényleges szakítástól háromnegyed év telt el, és akkor is csak egy lazább kapcsolatba mentem bele.

Lehet, hogy az exed megbánta a szakítást, és csak felejteni akar az új nő mellett. Az is lehet, hogy szerelmes lett. Az ember elég kiismerhetetlen állatfaj...

2011. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért van más nővel, mert gondolom az exe nagyon ordenáré módon beleSZAKÍTott a lelkivilágába és ilyenkor a férfibüszkeség és a sértettség hajtja bele a férfiakat. Nem hiszem, hogy az újba szerelmes lenne.
2011. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát ha az első egyedet igazán szerette, de az dobta őt: így érthető, hogy 2 hét múlva is szereti. Viszont ha tényleg jön egy másik, akit képes szomorúan is észrevenni, akkor ő olyan nagy durranás lehet, hogy igen elefelejteni az elsőt, aki rosszul bánt vele. Viszont eléggé társfüggőnek tűnik ez a férfi...


Ha viszont ő maga dobta az elsőt, majd két hét múlva mégis szerette, akkor ez hazugság, sose szerette, csak játszott vele. A másik meg éppenséggel jobb vagy érdekesebb az elsőnél.

2011. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Másfél éves kapcsolatomnak lett vége úgy, hogy még halálosan szerettem az exet, azt hittem soha nem lesz más. Pár hétre rá randiztam egy ismerősömmel, mindegy mi lesz alapon. A szakítás után nem egészen két hónappal, már kezdtem beleszeretni az illetőbe és nemsokára össze is költöztünk. Nem tudom, hogy történt, soha nem volt azelőtt, hogy könnyen beleszerettem volna valakibe, de ez így alakult.

Van ilyen.

2011. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Bizony van. Én egy hét alatt szerettem ki belőle, 3 évig voltunk együtt, ez volt júniusban, augusztusban jöttem össze a mostani párommal. Pedig azt hittem hogy na én nem tudnám elhagyni stb. A mostani páromat százszor jobban szeretem mint az ezelőttit.
2011. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Mi 3 évig voltunk együtt. Én a mai napig siratom.

Ő megcsalt a nővel, szinte az első perctől fogva együtt laknak.

Engem úgy törölt ki az életéből, mintha nem is léteznék.

Ha meglát az utcán, úgy tesz, mintha észre sem venne.

2011. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!