Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan, hogy valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakinek a szülei elváltak, de még mindig együtt élnek? Ez normális? És esetleg a felnőtt gyerekük is velük él? (mondjuk ez nem lényeges)

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szia,igen nekem a szüleim elváltak de együtt élnek.szerintem ebbe nincs semmi olyan,ami nem lenne jó.

ők tudják,jobb mintha marakodnának,de apu azért lakik még nálunk mert nincs hova mennie,de viszont én már nem lakok otthon,szóval nem tudom,hogy milyen a kapcsolatuk egymással,hogy jönnek ki mostanában stb.

2011. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik ilyen. Legtöbbször a ház, lakás körüli hercehurca miatt, mert egyik sem akar kiköltözni. De van ismerősöm, akinek a válás után együtt maradtak a szülei, és végül is egy családként élnek a felnőtt gyerekekkel is. De nem tudom pontosan, miért, és hogyan működött eleinte. Most jól megvannak.
2011. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagyszüleim voltak ilyenek. Váltak, külön éltek, majd nagyapám összeszedte magát, és újra összeköltöztek. Az unokák meg már csak akkor tudták meg, hogy ők nem is házasok, amikor már mind a ketten jócskán nyugdíjasok voltak. A mi unszolásunkra meg újra összeházasodtak, valahogy pont Valentin napon, persze mindenki derült a "csókolja meg egymást az ifjú pár" mondat félbeszakadásánál :)
2011. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2 évig lakott az apám miután elváltak a szüleim. Azért volt ez mert nem tudtuk eladni a házat, aztán egyre kényelmetlenebb lett a helyzet, így apám elköltözött az anyjához.

15/L

2011. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En ismerek ilyet tobbet is, mert nem tudtak egymast kifizetni a hazbol csak ugy. Gyerekuk is veluk elt. Sok evig igy eltek egyutt ismerosomek. Furcsa helyzet, de mit lehet tenni?
2011. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Az én szüleim rég úgy élnek mint akik elváltak, és már egy ideje hivatalosan is elváltak. De együtt élünk, illetve mostmár anyám nem alszik itthon de hivatalosan itt lakik és minden nap hazajön. Én meg 19 éves vagyok, tanulok. Azért van ez, mert nincs elég pénz a költözéshez, illetve a házunk is olyan / olyan helyen van, hogy nem nagyon lehet eladni.
2011. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%

Hááááát....ez bonyolult kérdés!

Ismerek 2 ilyen "családot"!

Én azt mondom hogy nem,nem egészséges mert ha még fiatalok (pl 40esek vagy kora 50)akkor még simán van esély másik társat találni és az ugye nyilván nem megoldható ha ott lakik az ex férj/feleség is vagy ha igen elég bonyolult(az egyik akit ismerek ilyen)!A másik fele az hogy a gyerekek ne ilyen "családmintában" nőjenek már fel ha nem muszáj mert mint tudjuk nem ez a norma!A harmadik meg az hogy ezt megelőzvén félre kell tenni és számolni azzal ha egyszer ez előfordul akkor legyen mihez nyúlni és ne zavarják egymás életét azért mert nincs hova menni!

Én ha undorító ha nem,24 éves vagyok,van egy háromnegyed lakásom és a vőlegényem nem is akarom hogy egy forintot is bele rakjon!Nem azért hogy később ki tudjam semmizni hanem mert minek?Én felezni nem fogom mert örökség a másik felét meg még elfelezni már hülyeség!Szóval én azt kifizetem és ki adom albiba és mi közösen veszünk egy házat ahol a legutolsó szög is közös!Így nincs baj ha ne adj isten szétmegyünk!Ő félre rak(mondtam neki) hogy ha olyan van kifizeti nekem a lakás másik felét és mindenki megy amerre lát!Ha mégis együtt maradunk?(ami 1000% hogy így lesz) akkor öregségünkre elmegyünk Hawaii-ra és élünk feléljük az elrakott pénzt!:)

2011. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi régen sokáig így éltünk, mert nem tudtuk eladni a házat és a szüleim nem tudták kifizetni egymást. Viszont békesség volt. Amíg ki nem mondták a válást, addig balhé, vita stb, után évekig csend és nyugalom volt. :)
2011. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim ilyenek. Már több mint 10 éve nincsenek együtt, de jóban vannak, nem vitáztak a szétmenésen, és mivel a tesómmal még kicsik voltunk nem akarták hogy mindig az legyen hogy mikor kivel legyenek a gyerekek. Együtt lakunk, egy szobában vannak, egy ágyban alszanak.

18/l

2011. jún. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is ilyenek voltak. Apám részegessége miatt 18 éve elváltak. De együtt élt velünk tavaly szeptemberig. Akkor költözött el, mikor megszületett a lányom. Mert anyám addig eltürte (sajnálta kirakni), hiszen mi ebben nöttünk fel húgommal együtt, tudtuk milyen, de egy "sértetlen" babát már nem akart kitenni ilyen traumának. Mindenki nagyon örült ennek, apámat kivéve. Mert most sajnos dolgoznia kell, hogy megélhessen...

Szóval borzalmas ez a helyzet, föleg ha nem kihült szerelem miatt stb. mennek szét, hanem alapból elviselhetetlen emberileg és lehetetlen együtt élni vele.

2011. jún. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!