Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak? Félek hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Félek hogy a szüleim el fognak válni.

Figyelt kérdés

Van 3 testvérem,én idén lettem nagykorú. A szüleim már több mint 20 éve házasok,a legkisebb tesóm 5 éves. Anyukám már egy jó ideje nem dolgozik,apukám tartja el a családot.

Anyukám fent van egy csomó közösségi oldalakon ott levelezik más férfiakkal és ma láttam hogy társkereső oldalakon is fent van. Mostanában már telefonon is beszélget férfiakkal akiket a neten ismert meg,de mindig csak akkor amikor apum dolgozik. Tudom nem szép dolog,de a múltkor beleolvastam abba amit facebook chaten írt egy férfinek és a szexről beszélgettek (hogy ki mikor,hogy,milyen régóta stb.)

Még nyár elején láttam hogy msn-en webkamerázik valami pasival,másnap szóltam apumnak és teljesen kiakadt hogy amíg ő dolgozik hogy eltartsa a családját anyum biztos megcsalja őt amíg ő nincs itthon. Anyum rám haragudott meg hogy miért árulkodok és egy hétig bunkó volt velem.

A gépen találtam róla olyan képeket amiken a tükörből melltartóba és bugyiban pózol,hátulról van lefényképezve stb. Olyanok azok a képek mintha nem is egy 45 éves nő hanem egy 16-17 éves buta ki ri*banc csinálta volna magáról. Amikor régebben láttam hogy kamerázik ezzel a férfival azt is láttam hogy egy ilyen képet küldött magáról.

Ma is egész nap egy idegennel telefonálgatott,amikor hazajött apum fél 7-kor gyorsan lerakta és hallottam hogy mondta a telefonba hogy majd holnap estefelé 5-6 óra körül felhívja (mert apum ekkor megy éjjelesbe dolgozni).

Amikor apum nemrég kérdezte hogy miért volt foglalt egész nap a telefon mert kereste,anyum letagadta hogy bárkivel is beszélt volna és lecseszte apát hogy "ne akarja már bemesélni neki hogy hívta mikor nem is.." A múlthéten anyum felhozta nekem hogy majd el fog válni aztán kap gyerektartást meg emelt családit a 3 gyerek után.

Szerintetek mit kéne csinálnom? Elmondjam apukámnak hogy mi folyik a háta mögött? Nem akarok árulkodni meg bekavarni mert apa "amiről nem tud az nem fáj" de akkor se tartom szép dolognak ezt hogy amíg apa dolgozik ő ilyeneket csinál. Nem szeretném hogy elváljanak.

Köszönöm szépen annak aki elolvasta és válaszol!


2011. aug. 27. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

nem olvasom végig, de te semmit nem tehetsz


egyébként ugyanezen az alapon, jóhogy nem szabod meg a szüleidnek, hogy mit hetetnek és mit nem

2011. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

nem olvasom végig, de te semmit nem tehetsz


egyébként ugyanezen az alapon, jóhogy nem szabod meg a szüleidnek, hogy mit tehetnek és mit nem

2011. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se kavarj be, vagy árulkodj, attól nem lesz jobb.

Ha nagykorú vagy, van fogalmad arról, hogy előfordul, hogy a szerelem, a szenvedély elmúlik. Még nem őskövületek, még szükségük volna a pezsgésre, hogy forrjon a vérük, és anyukádnak ez nagyon hiányzik, valószínűleg ezt akarja pótolni. Előbb-utóbb a szavakat tett követi, és valószínűleg félre is fog lépni. A kérdés, hogy csak átmenetileg keresi-e a szenvedélyt, és hamar rájön, hogy úristen, a család, a férj, vagy tényleg váltani akar, és elválni. Ha az utóbbi, akkor akármilyen szörnyen is hangzik ez, próbáld túlélni. Néha ez megoldás. Ha valaki el akar válni, de valamilyen okból (hátráltatás, érzelmi zsarolás) nem teszi, rosszabb lesz, mert az egész átcsap egy keserű gyűlöletbe. Néha jobb szétválni, és ketten újra boldognak lenni, külön-külön.

2011. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Elhiszem, hogy aggaszt a dolog és az is amit anyukád csinál, de nem kéne belefolynod a dologba mert elvégre nem a te dolgod, hanem a szüleidé. Anyukáddal ülj le és beszéld meg vele, hogy nagyon nem szép amit csinál és vagy hagyja abba vagy beszélsz apukáddal.Ha egyből apukádhoz rohannál, az árulás lenne anyukád felé, ha nem akarsz vele utána rosszba lenni. És akkor anyud úgyis dönt hogy melyik a fontosabb.. Mert ha válni akar, akkor úgyis elválik, ebbe te nem tudsz nagyon befolyást nyerni.. Hajrá, és ne aggódj csak beszélj róla:)
2011. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak: Ha nem olvasod el akkor ne válaszoljál. Remélem nem írtam neked túl bonyolultan.

Kérdezőnek:Szerintem rúgjátok ki a muterodat, mert úgy több pénz marad rátok, eddig is a faterod kereste a pénzt. A válással nem járnátok jól a tesóiddal, muterod egyedül képtelen lenne eltartani. Szerintem fateroddal legyél jóban. Muterod életviteléhez illene egy munka, amivel elég sok pénzt keresne, de ezzel nem téged akarlak megbántani.

2011. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni. Az én lányom szülei is elváltak.
2011. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beszélj anyukáddal! Már nagykorú vagy, beszéljétek meg, mint 2 felnőtt ember! Kérdezd meg tőle, hogy hogy érezné magát, ha vele csinálná ugyanezt apukád! Mondd meg neki, hogy megalázó, amit csinál, és ha már nem szereti apukádat, legyen benne annyi gerinc, hogy ezt elmondja neki, és csak utána kezd el flörtölgetni.
2011. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az anyuval kellett volna beszélni, apukádnak ne árulkodj. Hátha elmúlik kiszórakozza magát és rájön mi a fontos az életben. Besavanyodott, hogy nem dolgozott.
2011. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

anyukádnak el kéne mennie dolgozni, és akkor nem lenne ideje mindenféle hapsikkal csetelni.


csak finoman utalj anyudnak arra, h túl sok a szabadideje, és jó lenne, ha ezt hasznosan töltené. sztem kapcsolni fog...

2011. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!