Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A szüleim elváltak. Mindkettőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim elváltak. Mindkettőnek új párja van! Utálják egymást, és nem hajlandóak egymás társaságát elviselni. Ha meghívjuk őket az esküvőre, szerintetek el fognak jönni?

Figyelt kérdés
Második esküvőről van szó. Nem várok el tőlük semmit, csak hogy eljöjjenek és kulturáltan viselkedjetek. Aki volt már hasonló helyzetben, vagy aki nem, az is írja le mit gondol légyszi.
2011. júl. 25. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a szüleid, szerintem el fognak menni,majd nem szólnak egymáshoz de az legyen az ő bajuk
2011. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne kövesd a példájukat......

Elfognak menni,mert a szüleid,gondolom nem egymás mellett fognak ülni.

Annak hogy utálják egymást biztosan meg van az oka....

2011. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van bennük annyi akkor elmennek a saját gyerekük esküvőjére. Szerintem mindenképp hívjátok meg őket,de ha nem mennek el csak azért mert ők nem bírják egymást én többet nem szólnék hozzájuk az biztos.

Ha amúgy normálisak csak egymást nem bírják biztos elmennek csak nem fognak egymáshoz szólni.

2011. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha szeretnek téged akkor el fognak menni. Csak annyit tegyetek meg, hogy ne egymás mellett kelljen majd ülniük, gondolom nincs szükségetek arra, hogy egész idő alatt veszekedjenek!

Sok boldogságot!

2011. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha csak annyit írok, hogy előző esküvőmön az anyukám azt mondta, hogy ha nem ott lesz az esküvő a faluban ahol felnőttem, akkor ő nem hajlandó eljönni? Nem tulzok, ez így volt. Ezért is izgulok. Egyébként nem tervezünk semmi extrát, csak mi, a tanuk és a szülők, ennyi.
2011. júl. 25. 14:53
 6/7 AndiBandi93 ***** válasza:

Érdekes egy anyukád van... Ha valaki szereti a gyerekét, a világ végére is elmegy, ha ott les az esküvője. Ha ennyire nem becsül téged, akkor szerintem nem jönne el az esküvődre, hacsak tényleg nem abban a faluban tartjátok, ahol éltél.(Függetlenül attól, hogy apukád ott lesz-e)

De azért röhejes a muter felfogása.. :\

2011. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az en anyukam is mond ilyeneket de azt nem azert mert ugy erti hanem azert mert engem akar iranyitani hogy kit hivjak meg es kit ne. Beszeld meg vele, mondd meg neki hogy neked ez fontos hogy a szuleid veled legyenek ezen a napon. Akkor is ferjez mesz ha o nem lesz ott de akkor az nem lesz olyan eskuvo amilyet te szeretnel.


Ha nem megy el akkor ezzel sajat magarol fog velemenyt alkotni. Azt el lehet varni hogy civilizaltan viselkedjenek felnottek meg akkor is ha nem birjak ki egymast.


Fogalmam nincs hogy az en anyukam eljon-e. Azt viszont tudom ha eljon akkor vegig savanyu keppel fog ott ulni es ha ilyen lesz akkor en ra se fogok nezni. Nekem csak annyival jobb mint neked hogy az egesz csalad is ott lesz es lesz akivel beszelgethet. Nem egy asztalhoz fogom ultetni oket. Mondtam neki ha mindenkit akit utal valaki kihagyunk akkor csak 4-en maradunk az eskuvon (egyebkent mas rokonok es benyujtottak hasonlo kerelmet hogy a testvert, nagynenet stb. ne hivjuk meg.)

Hogy jonnek ok ehhez hogy ilyet kerjenek? Azt hivunk meg akit akarunk, foleg ha mi fizetjuk az egeszet.

Hogy hozhatja egy anya ilyen kellemetlen helyzetbe a gyereket? Nemhogy orulne veled, neked, es szxrja le azokat akiket utal a maganeleteben. Ne azzal foglalkozzon hanem veled. Van testvered? Anyukad testvere, aki tud vele beszelni? Talan ha bevonod a tervezesbe akkor jobban fogja majd varni es tultesz a rossz erzeseken.

2011. aug. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!