Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 13éves vagyok. Anyám meg apám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13éves vagyok. Anyám meg apám 20 éve házasok. Már több mint egy éve minden nap veszekednek, üvöltöznek és külön szobába vannak. Mi lesz anyukámmal meg velünk?

Figyelt kérdés
Apám nagyon jól keres,de anyám nem, ezért nem akar elválni apámtól apám meg azért nem akar válni mert nem lenne más olyan hülye h mindent meg csináljon helyette...Nem nagyon kötődök apámhoz,mert az ő anyja mindig megvert kiskoromba meg minden... Szal az biztos h ha elválnának anyámmal meg a nővéremmel (l/15) menék...De sztem nem válnak el és továbbra is el kell viselnünk. Egyéként legtöbbször velem szoktak üvöltözni és engem piszkálnak és akkor én mndig becsapm az ajtómat és a szobámba bőgök.
2009. ápr. 18. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem hogy miért veled kiabálnak?És miért piszkálnak?Nem te tehesz róla ha ők nem bírják egymást.A gyerekek az elszenvedői a felnőttek őrültségeinek.
2009. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztosan rossz hogy minden nap ezt kell megélned. Miért veszekednek veled?
2009. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
OFF: Figyelj szerintem valamelyik nagyon jó barátnődnek beszélj erről a dologról de ne mindig sírj ez miatt mert akkor nagyon rossz kedved lesz és úgy fogod látni, hogy kegyetlen a világ. Beszéld meg valakivel akit nagyon szeretsz és jó barátnak tartasz
2009. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..énse tudom hogy mért mindig velem.. de már a legkisebb hülyeségért pl. ha hazajövök és a cipőmet nem rakom el egyből üvöltenek... Arra már énis gondoltam hogy elmondjam valamelyik barátnőmnek,de úgy olyan aki igazán közel áll hozzám nincs is...
2009. ápr. 18. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Uhh milyen rossz lehet neked én is hasonló cipőben járok (11/). Gondolom alig várod hogy elmenj onnan.
2009. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen... jövőre felvételizek, Somogy megyei vagyok, és kettő pécsi suliba fogok jelentkezni és egy kaposváriba de az lesz az utolsó jelölt..Mindenképpen el akarok menni, de anya nem akarja de én ezt már nem bírom.. És ott lakik anyum tesója (amikor régen valami bajom volt mindig őt hvtam) és nála v a mamámnál (nem anál akit utálok) lakhatnák...
2009. ápr. 18. 20:44
 7/8 tade ***** válasza:
100%
Fuu. Tudom milyen helyzetben vagy. Bar en 25 eves lany vagyok nekem a szuleim 1 honapja valtak el. Nalunk anyum keres nagyon jol, apum meg az osszes penzet magara kolti. Soha semmit nem adott haza, ez volt az egyik valook is. Ok is mindig kiabaltak egymassal veszekedtek, anyum csomoszor noverenel aludt. Most anyum 10 evet fiatalodott, hogy kulonmentek, apum viszont magabaesett, mert nincs ki fozzon, mosson ra. En is neha szenevdtem, en ilyenkor vagy setalni mentem, vagy fogtam anyut es elmentunk fagyizni, vagy bartnomnel aludtam. Bar en mar tobb eve kulfoldon elek, tehat kimaradtam a csaladi vitakbol, de nincs undoritobb, mikor a gyereket villamharitokent hasznaljak, mikor ora harul a felelosseg a szulok hibai miatt. Nagyon sajnalom a helyzetedet, mert fiatalon eled mindazt at, amit en mar felnott fejjel, de tudom nem konnyu, de ne add fel. Ha ugy erzed nem birod otthon tovabb, menj setalj egyet, vagy beszelj a baratnoiddel, vagy olyannal, aki kozel all hozzad.
2009. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszii. talán a séta nekem is bejönne.. éha énekelni szoktam :D az eltereli a gondolataimat.
2009. ápr. 19. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!