Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim nagyon sokat veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nagyon sokat veszekednek. Párszor volt szó az elválásról, én nem akartam. De anyukám idegileg ki van. Mit tud ilyenkor tenni egy 17 éves lány akinek van egy 5 éves öccse, és az anya keresete 50. 000. - és anyával akarunk maradni?

Figyelt kérdés
Már én is kivagyok, érzékeny típus vagyok amúgy is.. és nem csak egy dolgon szoktam idegeskedni.. de úgy érzem segítenem kell, anyukám "félénk" természetű, jobban mondva minket félt.
2009. dec. 8. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, nálunk is ez volt/ és most is ez a helyzet. Sajnos anyukád keresetéből nem lehet megélni. Az enyém tűr és tűr. Új kapcsolatról hallani sem akar:(((

Nem nagyon van megoldás erre...SAJNOS!

Talán ha saját kereseted, lakhatásod lesz összefoghattok anyukáddal és együtt költöztök el. Én ezt tervezem!

2009. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Minden városban van Családsegítő Központ, ők jó tanáccsal, lelkileg és hivatalos dolgokban is sokat segítenek. Nem kell fizetni érte . Bemész és kedves emberek fognak várni. Én is ott dolgoztam. Mindenki azért van ott hogy segítsen.

Pesti címek: [link]

Néhány vidéki is itt van de írd be a google-ba a városod nevét és hogy családsegítő. Ki fogja dobni!

[link]

2009. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
8%
Mond meg nekik hogy nem csak ők vannak ki idegileg mert te is nem akarod hogy veszekedjenek. Sem azt hogy elváljanak. Ugyanis ez nem csak róluk szól egy gyereknek szüksége van anyára és apára is ha nem egymásért akor értetek ne váljanak el.
2016. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!