Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akiknek megromlott a házassága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek megromlott a házassága / kapcsolata, hogy látja, mik vezettek oda, voltak-e erre utaló jelek, és egyáltalán hogy történt?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy ez a valaha volt legnagyobb hullámvölgy, vagy már tényleg megette a fene :(.
2011. aug. 31. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Uhh én már 3 kapcsolatomon is túl vagyok! A legnagyobb előjele mindig az volt a "romlásnak", hogy külön gondolkodtunk, külön álmodoztunk. Aztán pár hónap, és már mást (akár egy idegen szerelmet) szövögetsz az álmaidba! Tereled a gondolataid,utána próbálsz visszatérni a régi kerékvágásba, de sehogysem fog sikerülni! De jobbat álmodsz magadnak, és az agyad beáll rá, hogy "Új Élet"! És ez a legapróbb dolgoknál is érvényvbe lép!
2011. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan 5 évig tűrtem a "hullámvölgyeket" mire képes voltam elválni. Azóta is bánom hogy ennyit vártam, főleg a fiam miatt, mert őt nagyon megviselte a válásunk.
2011. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lownoise ***** válasza:
100%
Nálunk sok apró szurkálás volt. aztán egyre komolyabban... végül úgy döntöttem hogy elég volt 5 év házasságból. egy jó fél évig padlón voltam , de így 2 év után minden oké.
2011. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Pont azon gondolkodtam saját kapcsolatunkat elemezgetve, hogy azt hiszem, már sejtem hogy romlanak el a dolgok, és vezetnek váláshoz.

Azóta vannak a bajok, hogy itthon vagyok a kicsikkel, és úgymond megváltoztak az erőviszonyok. Már semmi sem elég és jó, amit csinálok, elvárások persze vannak! Ez csak azért pálfordulás, mert pont azért szerettem meg az embert, mert nem ilyen volt, hanem segített és támogatott mindenben. Ha ilyen lett volna, nem is kezdek vele, mert én nem ilyen "kisfeleség" típus vagyok sajnos.

2011. aug. 31. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha azóta vannak bajok,hogy otthon vagy,akkor ne aggódj.Ezeket az otthonülős éveket egyszerűen túl kell vészelni.Ezek a legnehezebb évek egy házasságban,amikor kisgyerekkel vagy otthon.Amint nő vagy nőnek a gyerekek,minden jobb lesz.Nekünk is volt egy pár nagyon-nagyon nehéz évünk,sokszor a legmélyebb hullámvölgyben voltunk.És hidd el van visszaút a legmélyebb hullámvölgyből is.Tapasztalatból írom.Az egyik gyerekem 7,a másik 5 éves és olyan szinten helyrejött a kapcsolatunk,hogy azt merem mondani,sosem voltunk még ilyen szerelmesek és boldogok,mint most.És,ha akkor a nehéz éveinkben feladom a házasságom,akkor sosem tapasztalom meg ezt a boldogságot.Sok mindenen keresztül mentünk a 10 év alatt,iszonyú nehéz időszakaink is voltak,és hidd el,hogy ha mindketten akarjátok,mindent helyre lehet hozni.Most,hogy nekünk is a gyerekek nagyobbak,jobban tudunk egymásra figyelni,nagyon fontos,hogy ne hanyagoljátok el egymást.Szerintem ne add fel a kapcsolatodat még,hanem próbáljátok megbeszélni és tényleg csak azt tudom mondani,hogy az otthon töltött idő a gyerekkel,a kapcsolatok igazi próbája,ha ezt az időszakot átvészelitek,utána van esély rá,hogy rendbe jöjjön minden,nincs még szerintem nálatok sem veszve minden.De azért beszélj a pároddal a problémákról,ez nagyon fontos.
2011. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsóval én is nagyon haonló helyzetben voltam. Én őszintén szólva a saját környezetemben nem is ismerek senkit akit ne tettek volna próbára a babázós évek. Ha ilyenkor nem adod fel igazán szoros kapocs jöhet létre köztetek. Ehhez persze tényleg az kell hogy mindketten akarjátok, bármilyen nehéz is, és hogy működjön a kommunikáció. Én is sok mindenben makacs voltam, néha szinte meg kellett erőszakolni magam, hogy lépéseket tegyek a javulás felé. És egyszerre csak minden újra szép lett boldogok vagyunk, közösen találtuk meg a mindenkinek megfelelő harmóniát.
2011. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves és megnyugtató sorokat!

Sokszor már az is ad egy kis erőt, ha tudom, hogy nem vagyok egyedül, és nem kizárólag az én hibám, hanem a helyzet maga tesz próbára erősen. Most nagyjából az tartja bennem a lelket, hogy ha visszamegyek dolgozni, legalább találkozok régi ismerősökkel, nem lógnak rajtam egész nap a bébik (imádom őket tényleg, de másfél év különbség van köztük, nagyon kimerítőek tudnak lenni, mert nem tudom megtenni, hogy ne foglalkozzak velük annyit, amennyit csak szeretnék). A páromnak többek közt ezt nehéz megmagyarázni, hogy szívesebben játszom a babákkal, mint hogy nekiálljak port törölgetni. A por megvár, a babák felnőnek. Nem szeretném, hogy az legyen a gyerekkoruk, hogy "Anya sose ért rá játszani velünk, mert mindig takarított meg főzött" A kettő együtt meg van, hogy nem sikerül, én sem vagyok tökéletes :(

2011. aug. 31. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!