Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit gondoltál a házasságról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltál a házasságról mielőtt megházasodtál, és mit gondolsz róla a válás után?

Figyelt kérdés
életkort és nemet is írj! köszi!
2011. szept. 1. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elején azt gondoltam, hogy szerettük egymást, de most már tudom, hogy nem engem szeretett, hanem csak a pénzemet, meg látta, hogy a hátamon jól fel tud kapaszkodni. Mindenki mondta, hogy ne vedd el ezt a nőt, mert egy számító k.rva, de én azt hittem, hogy szeret. Most már látom hogy csak megjátszotta. Most pedig teljesen kiforgatott mindenemből és a válás után is még a nyakamon akar megélni.

Hallgatnom kellett volna a szüleimre.

2011. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Házasság előtt azt gondoltam, hogy ezzel pecsételjük meg azt, amit egymás iránt érzünk. Véglegesnek és visszavonhatatlannak éreztem ezt a lépést, büszke voltam rá, hogy Ő a férjem.

Sajnos nem volt sem végleges, sem visszavonhatatlan. Kiderült, hogy neki csak pótlék voltam az igazi szerelme helyett, és amint a nő újra szabad lett, én már nem kellettem. Mindez 10 év és 3 gyerek után.

Talán furcsa, de most is ugyanúgy gondolkodom a házasságról. Hiszek abban, hogy kiteljesíthet egy kapcsolatot, plusz töltetet adhat két ember viszonyának. Csak a megfelelő társat kell hozzá megtalálni.

2011. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondoltam, az a csodálatos, ami köztünk van, örökre szól, ezt mindenkinek kinyilatkozzzuk, minden még jobb lesz mint előtte.

Utána: csalódás, szomorúság, elkeseredettség. Attól még hiszek a házasság létjogosultságában, de az enyém nem sikerült :-(

2011. szept. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, 30N
2011. szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ildegonda ***** válasza:
100%

Nő vagyok. Nálam pont fordítva volt.

Rajtam kapaszkodott és amikor azt mondtam elég, meg volt sértődve...

p.s.: nem szeretnék többet férjhez menni :))

2011. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!