Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Befolyásolhatja? Elveszthetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolhatja? Elveszthetem a fiam?

Figyelt kérdés
Munkanélküli lettem, a tegnapi nappal. Hétfőn viszont tárgyalás, gyerekelhelyezés. Eddig mind a ketten egyformának bizonyultunk. anya vagyok.
2011. szept. 2. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem fogalmam sincs, viszont drukkolok neked, hogy nálad helyezzék el. Ja, és hogy mielőbb találj másik munkát! :)
2011. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A munka elvesztése is hosszú folyamat, az még hétfőre nem kerül a bíróság asztalára, és a helyedben magamtól nem is emlegetném. Amíg meg tart a tárgyalás (ami szintén hosszú hónapok), addig csak találsz másik munkát.


Amúgy meg a bíróság anyapárti.

2011. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

jaja a bíróság anyapárti,de milyen idő s a fiú?

mert azt hiszem 6 éves kor után megkérdezik,hogy kivel szeretne lenni?

2011. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Mintha egy 6 eves gyerek eltudna donteni, hogy melyik szulovel akar elni. 12 alatt nem szabadna ilyen kerdest feltenni.
2011. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
12 alatt nem is teszik fel ezt a kérdést.
2011. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

16 év alatt nem dönt a gyerek véleménye. Van olyan hogy a a 16 és 17 éves gyerek az apját választja, a 9 éves viszont pl. az anyához kerül. Mivel Ő még nem dönthet.

Egy 6 éves fiú sem..

2011. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6 éves kisfiam.

Január óta megy a huza-vona a gyerek körül, nagyon bosszant , hogy ha a bíróság a gyermek érdekeit nézi miért nem döntött eddig??

2011. szept. 2. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Bárki elveszítheti manapság a munkahelyét, szóval nem hinném, hogy ez számítana. Nem munkakerülő vagy, hanem megesett veled, ami bárkivel megeshet. Ettől nem vagy rossz anya.
2011. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!