Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit akarhat az EX? Van ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat az EX? Van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Csalt, a másik lányt választotta, és évek múlva felbukkan h "érdekli hogy alakult az életem"...
2011. szept. 4. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
lehet tényleg érdekli, engem is érdekel, hogy mi van az exeimmel, mert nem haragszom egyikre sem, de én pl azért nem írok nekik, mert nem akarom, hogy az új párjukkal emiatt problémájuk legyen, és hogy ilyen kérdéseken agyaljanak, mint te is, holott én csak ártatlanul érdeklődtem :D
2011. szept. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Érdekel hogy alakult az életed = tudni szeretném, van-e most pasid, mert ha nincs, akkor összefuthatnánk, kanos vagyok...
2011. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj neki, ha akarsz, de SOHA ne fogadd vissza!
2011. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon kétesélyes, mindkét első válaszolónak igaza lehet!

Beszélj vele, aztán úgyis hamar kiderül!

2011. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én az exeimmel a mai napig jó barátságban vagyok.

(nekem is van jólműködő családom, nekik is)

Van értelme. Ők a legjobb barátaim, akiknek tényleg mindent elmondok és akikre tudom, hogy éjjel-nappal bármikor számíthatok.

2011. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


09:43 ez elég komoly kapcsolat volt, vagyis én annak hittem, és csúnyán ért véget, nem biztos h benne meg lehet bízni évek múltán is...

2011. szept. 4. 09:51
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem feltétlenül jelenti azt, hogy akar valamit. Engem is érdekel, hogy alakul az exem élete, pedig mást választottam, boldog menyasszony vagyok, eszembe se jutna összejönni vele. De felnőttek vagyunk. Éveket húztunk le együtt. Még jó, hogy érdekel, hogy mi van vele.
2011. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottak a másik lánnyal és most próbálná visszakuncsorogni magát hozzád.
2011. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
valószínű kanos.. engem is megcsalt az exem aztán 1 év mulva küldött smst mi van velem, nem válaszoltam.. néznapomra küldött smst azt megköszöntem nem vagyok bunko egyből ujra hogy hogy vagyok van e pasim...
2011. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!