Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek így van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így van értelme?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy érzem, hogy már nem szeretem a férjemet. Apróságokon és a családi kapcsolatokon veszekszünk, ő idegbeteg módjára mindennek lehord mindenkit olyankor, engem is, aztán meg egy-két nap múlva bocsánatkérés stb. Azt mondja, hogy én elhanyagolom, de mindig csak másokban keresi a hibát, amikor már nagy a baj, akkor eljátsza a mártír halálát. Valamiért férjhez mentem hozzá, de miért is? Másra vágyom, aki megért, akit tudok tisztelni, felnézni rá... Változhat ez még bennem? Egy nagy veszekedésen vagyunk túl, már a válás is szóba került, aztán visszavonta, de nem érzem, hogy azért, mert szeretne. Talán így kényelmes. Szóval próbáljak meg változtatni magamon, hogy másképp lássam őt? Szerintetek? Köszönöm!
2011. okt. 25. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A férjednek kéne változnia.
2011. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Idézd fel,anno a férjed milyen pozitív tulajdonságai miatt választottad házastársadul.

Könnyen lehet, abban igaza van a férjednek, h. azt mondja, elhanyagolod: vizsgáld felül ezt a dolgot és javíts ezen.

Szánjatok pár napot egymásra a külvilág kizárásával, mintha új házasok lennétek.

2011. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az előző kérdésedre nem érkezett elég válasz?
2011. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Korábban már tettem fel kérdést, de szerettem volna más szemszögből is feltenni, mert nagyon tanácstalan vagyok, bűntudatom is van, hogy talán én is tehetnék valamit a kapcsolatomért, de lehet, hogy már nem akarok...Tudom, ezt csak én érzem, nekem kell eldönteni, de válaszok sokat segítenek! Köszönöm!
2011. okt. 25. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is ebben a szituban vagyunk. Valószínűleg mi válni fogunk. Én úgy a válásunkat max. 1-2 évre saccolom, vagy annyi se. Már évek óta nem érzem, hogy szeret. Mi is sokat veszekedünk. Én pedig plátói módon lassan beleszerettem másba, ami persze nem teljesülhet be, mert én nekem nem kenyerem a félrelépés. Kész kínlódás az egész.
2011. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__23..


ez itt egy férfi nézőpontjából egy hasonló kérdés, csak a válaszok miatt gondoltam, hátha érdekel, meg nemrég olvastam egy lányt is, aki hasonlót tett fel, de náluk van baba is.

2011. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!