Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valaki ajánlana Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ajánlana Budapesten egy nagyon jó ügyvédet, aki gyermekelhelyezési ügyekre specializálódott?

Figyelt kérdés
Eddig sem tudtunk megeggyezni soha az ex-emmel a gyerek ügyében, ig házasok sem voltunk. Soha nem támogatott anyagilag sem, most úgy érzem szükségem van egy jó ügyvédre, egydül nem bírok vele.
2009. ápr. 23. 16:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
mi az hogy nem birsz vele.!en is igy gondoltam.de nem fogadtam ügyvedet.es meg nyertem a pert.ha nem vagy drogos,alkoholista,nagy K akkor nem kell felni.a penz meg nem lenyeg.ha van hol laknod a gyerekkel.el tudod lätni öt akkkor ne felj.legtöbb esetben az anyanak itelik a gyereket.sok sikert.ha kivancsi vagy meg valamire .irj,priv.be es szivesen valaszolok
2009. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szûcs és Társa Ügyvédi Iroda


[link]


Nekem mindenben segitettek, a legjobbak!

2009. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
nalam a biro nö lätta hogy egyedül vagyok,az exem berelt ügyvedet,mama is ott volt csak hogy jo benyomast keltsenek együtt.erre az ügyvednö a pärtom ra ällt es ö magyaräzott el mindent.es megnyertem a pert.ügyved ide oda...ha megegyszer mennem kellene akkor se fizetnek egy ügyvednek.de jo alaposan utana jarnak a dolgoknak.
2009. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A gyerekelhelyezés után külföldre szerenék költözni, férjhez menni. Az apuka ebbe szerintem nem akar majd beleeggyezni, ezért kell szerintem biztosan az ügyvéd?! Valaki, hasonló helyzetben?
2009. ápr. 23. 17:29
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Dr Illés Blanka!XI ker.

nekem ugy volt hogy az aouka magához akarta venni,csak nem tudom mire fel,2 szer voltunk,lemondott még a gyerekröl is,a láthatást sem kérte.gyerektartást nem akar fizetni,a birónö mondta hogy hagyjam.

2009. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%

Hogy a gyerekelhelyezes utan te kivel fogsz egyuttelni, ki lesz a baratod, kihez fogsz koltozkodni, az apanak semmi koze! A gyereket nalad helyeztek el, te felelsz erte, o 2 hetente hetvegere elviszi a gyereket, es utalja a szamladra a gyerektartast.

Hogy te kulfoldre mesz dolgozni, elni, es termeszetesen viszed a gyereket is, ahhoz sincsen semmi koze. Elhetsz te Magyarorszag egyik felebe o a masikban, igy is messze lennetek egymastol, igy is gond lenne egy kicsit a lathatas.

Ha te kapod meg a gyereket, akkor az utlevel kerelemnel a gyereknek nem kell az apa alairasa, csak a tied es a birosagi vegzes, amiben all hogy nalad van a gyerek elhelyezve.

A lathatast a birosagon megbeszelitek, pl. minden szunetben a gyerek apanal, vagy nyari szunet fele itt, fele nalad, honapban minden 2. hetvege apanal....stb. ebben tud esetleg egy ugyved segiteni, hogy ebben hogyan szoktad megegyezni a szulok.

A ferjednek ne mondd, hogy valas utan mit akarsz, hogy kulfoldre akarsz menni, semmit!

A ferjednek nem kell beleegyeznie, hogy te kulfoldre menjel elni!

Szep is lenne, ha azert, mert o volt egyszer az eletben a ferjed, es szuletett kozos gyereket is, ezert ne tudnal kulfoldon elni a valas utan. Ez meg viccnek is rossz.

Ugyvedet nem tudok neked, de szerintem sok ugyved tudna segiteni neked, nem tudom a ferjed mit csinal, hogy ennyire nehez a gyerekelhelyezest megbeszelni. Kivel van most a gyerkoc?

2009. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

A gyerek nálam van természetesen, mindig is nálam volt.

Megnyugodtam kicsit ha ez így van, persze nem mondok semmit azzal kapcsolatban hogy külföldre akarunk menni, azzal csak felbőszíteném. Házasok sem voltunk soha.

2009. ápr. 23. 18:09
 8/26 anonim ***** válasza:
24%
Külföldre nem viheted a gyereket az ő beleegyezése nélkül,csak,ha a láthatást biztosítani tudod.
2009. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%

Dehogynem viheti a gyereket kulfoldre, nehogy mar a volt ferj mondja meg, hogy hogyan alakul az anya elete a gyerekkel tovabbra!:)

Miert ne tudna biztositani a lathatast az anya???

2009. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Dr. Gaál Edina ügyvéd

Családjog-válóper,gyermekelhelyezés 1065 Budapest, Bajcsy-Zs. köz 1.

www.drgaaledina.hu

2009. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!