Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lesz akkor, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz akkor, ha nem tudok két tanut elhívni a második tárgyalásra?

Figyelt kérdés
A férjem kissé agresszív és alkoholista, amit senki nem mer tanusítani az ismerőseink, rokonaink közül.:( Megértem, de félek, hogy nem sikerül, mert ő persze tagadja a bántalmazás és az italozás tényét is.
2011. szept. 24. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Felvetel? Hang, video a telefonnal? Rendorseg? (jogositvany - mikor tudod, hogy reszegen jon haza es "veletlenul" a rendorok varjak a kapu elott? Nem tudom, csak gondolkodom.

Es a te rokonaid sem vallaljak a tanuskodast? Vagy a munkahelye? Gyermekeitek vannak? Ovono, tanar neni, gyermekpszichologus?

Orvos, ugymint latlelet?

2011. szept. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül tanu csak jo ha van.Nekem is volt szerencsém egy ilyen alakhoz 5 évet éltem vele együtt, és én is a elválás gondolatával foglalkoztam.Nem tudott senki segiteni mert amerre mentem mindenfele zaklatott utánam mászkált.

Azt a meg oldást választottam egy teljesen uj élet nélküle.

Ösze gyüjtöttem némi pénzt titokban csak anyit, amenyi egy vagy kéthonapra elég.Szépen egyik éjjel öszepakoltam a ruháim amenyit gondoltam szükséges,és leléptem.Nagy városban könyeben találsz szálást is és munkát is másikat. Senki nem tudta merre vagyok és rá négyhonapra kb elmentem az ügyvédhez elmondtan neki mindent milyen ember stb.Ö segitett mindenben.Természetesen a férjem ki volt akkadva fenyegetett.Nem is akkart elválni,de a perköltségek ugyebár ketté oszlanak és az a fél aki nem válik a további perköltségeket neki kell füzetni.Neki nem volt pénze igy más választása sem.Nem egyszerü csak elhatározás és kitartás kell hozzá. Nekem is több idöbe telt mirre lépni mertem mert anyira tele voltam már az egész addigi életemmel.Most már van egy nagyon szeretö rendes férjem és egy kislányom is.

2011. szept. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg a bírónak és kérd, hogy írásban nyújthassák be a vallomásukat. (azért én elgondolkodnék,hogy milyen gyáva emberekkel vagyok körülvéve. Megijednek egy részeges alaktólés nem védik meg a fele ségét...)
2011. szept. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor is elválasztanak, ha egyik nap csak úgy döntesz, hogy elválsz. Minden ok nélkül. Elmondod, hogy ezeket tette veled, de nem akarsz már ezzel foglalkozni, el akarsz válni tőle és kész. Semmivel nem leszel előbbre, ha csak húzódik az ügy meghallgatásokkal, bizonyításokkal. Ha pedig gyerekelhelyezés miatt fontos, max. rendelnek ki pszichológust. Hamarabb túl leszel az egészen, nem telnek még plusz rettegéssel a napjaid, hogy tudod az igazadat, de nem tudod bizonyítani. Ezek a dolgok ráadásul legtöbbször zárt ajtók mögött történnek, vagy ha látja is valaki, legfeljebb téged kérdezgetnek, miért nem válsz el, de tanunak egy sem ajánlkozik. Tudod kíváncsiskodni szeretnek az emberek, de belekeveredni már nem akarnak. Légy erős, mondd el, hogy félsz tőle, semmiképp sem maradsz mellette, ennyi is elég, hogy elválasszanak tőle.
2011. szept. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sztem is,nem kell semmiféle tanú.Válasszanak el,mert félsz tőle,és kész.
2011. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!