Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyámhivatalban be kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyámhivatalban be kell jelenteni ha a tárgyalásra ügyvéddel megy valaki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát..szerintem szólni kéne. De milyen tárgyalásra kell ügyvéd a gyámhivatalba? :O Még sosem hallottam ilyesmiről..
2011. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. De az ügyvéd igazolja magát, hogy valóban ügyvéd, és visz magával két példány megbízólevelet, amelyet lead a gyámhatóságnak, hogy ő képviseli az egyik felet.
2011. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és egyébként erre a választ nem tudja az ügyvéd?
2011. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem kérdeztem az ügyvédet, most szeretném felfogadni az ügy sürgőssége miatt, ugyanis 5 hónapig semmi nem történt...
2011. okt. 27. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy a gyámhivatalba miért kell ügyvéd?? Én három éve pereskedem a gyerekem apjával, de a bíróságon és nem pedig a gyámhivatalban. Sőt nekem még ügyvédem sincs!
2011. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért kell az ügyvéd a gyámhivatalba, mert a gyermekem egészsége forog kockán és a gyámhivatal 5 hónapja azt hajtogatja, hogy nagyon sok munkája van... ha éppen nem rosszul címezi meg az ötödjére kiküldött levelet, amiben a tárgyalás időpontja szerepel... Kb. ezért.
2011. nov. 2. 07:54
 7/8 A kérdező kommentje:
magyarul lassan fél éve, hogy nem történik semmi
2011. nov. 2. 07:55
 8/8 anonim válasza:

Hmm. ez is régi bejegyzés, de ide irom amit akarok mondani. Gyámhivatal ellen panaszt lehet tenni a Kormányhivatalnál!!!!! tessék oda levelet irni, ha már úgy érzed mindent megpróbáltál és hiába. Utána persze nem fognak szeretni de én pl megtettem!

Ügyvédet meg miért ne vihetnél magaddal akárhova. ÉN pl nagyon bánom h nem volt velem ügyvéd mert belerángattak a kakába a gyámhivatalnál!!!!!!!!!!!! ügyvéd is lett volna, segitett volna ! mert ő átlátta volna a szitut!

tehát nem csak biróságra lehet ügyvéddel menni, ha gondolod még a közértbe is.........

2012. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!