Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi van olyankor ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van olyankor ha a párom már elköltözött és beadja a válási papírokat de a felesége nem megy el se a tárgyalásra se semmi attól még eltudnak válni?

Figyelt kérdés
Arra is kiváncsi lennék h van neki két gyereke az egyik most lesz 6 a másik másfél éves...gyerektartást mindenképp 40%ot kell fizetnie ha nem egyeznek meg?csak azért mert a bizonyos feleség a szüleinél lakik oda is van bejelentve stb. és a szülők dolgoznak...
2011. júl. 5. 00:05
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Elválasztják őket, csak lassabban.


Az meg kit érdekel, hogy a szülők dolgoznak? A nagyszülőknek vállalták azokat a gyerekeket? Nem. Kinek kell eltartania? Anyának és apának. Ennyi.

2011. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
40%
Te vagy új csaj ugye?
2011. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy a feleség nem jelenik meg a tárgyaláson attól még el fognak válni,csak jóval tovább fog tartani a válóper.

A bíróság 2 gyerek esetében az édesapa fizetésének 40%-át vagy a mindenkori minimálbér 40%-át vonja le gyerektartásként.

Azt,hogy a feleség a szüleivel lakik,és a nagyszülők dolgoznak,ahhoz sem a férjének,sem neked,sem a bíróságnak semmi köze nincs..A gyerektartást az apának kell fizetnie.Nem a nagyszülőknek.

2011. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
76%
Ne sajnáld a gyerekektől a gyerektartást, semmi köze a szüleinek, nem nekik kell eltartaniuk, hanem az apucinak, még akkor is ha új nője van.
2011. júl. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Addig értem h kiknek kell eltartania apának és anyának de könyörgöm egy háztartásban élnek a nagyszülökkel ja és az anya nem alkalmas a gyereknevelésre ezt mennyire nehéz bizonyitani a biróságon?

És h a páromnak 800000 ft a bruttója annak a 40% at sose költené a gyerekekre egy hónapban ha velük lakna sem... Nem vagyok annyira uj főleg mert babánk is lesz...

2011. júl. 5. 00:17
 6/44 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes, hogy minden egyes új nő szerint az ex-feleség alkalmatlan anyának. Feltűnt ez már másnak is, vagy csak nekem jut mindig ilyen kérdező (válaszoló?) :)))
2011. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
88%

Miért nem alkalmas?

Minket hiába is akarsz meggyőzni, a bíróság nem a nagyszülők jövedelmét nézi, azt sem hogy hányan élnek a háztartásban, hanem az apáét.

Annyira régi nem lehetsz, ha a kisebbik másfél éves.

2011. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
49%
Bátor ez a hapsi. 80 ezer bruttóra, két meglévő gyerek mellé csinál még egy harmadikat is.. sőt, biztos lesz majd egy negyedik is... :(
2011. júl. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is pont ez jutott eszembe. Az apuka miért vállalt második gyereket, gondolom az elsőnél is látszódott, ha alkalmatlan...
2011. júl. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Több mint másfél csak kerekítettem plusz ott a kilenc hónap de hagyjuk... Értem amit írtok csak kérdeztem ugyanis az oldal ezért van nem értem miért kell mindjárt vájkálni és kikezdeni!nem sajnálom a gyerektartást a gyerekektől csak aggódunk h mi hogyan fogunk boldogulni ha nem lesz a 40%...én még elég fiatal vagyok most fejeztem be sulit és nem dolhoztam sehol...
2011. júl. 5. 00:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!