Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Visszafogadnátok fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnátok fél év különélés után egy férfit, aki félrelépett, idegbetegeskedett és ezért hagyta el őt a párja a pár hetes közös gyerekükkel?

Figyelt kérdés
Az ex feltehetően észhez szeretne térni és visszakapni minket. A kommunikáció elég nehézkes jelenleg közöttünk, bár már tudunk kedvesek lenni egymáshoz, de ő nem az egyenes beszéld híve, nem szókimondó. Tudom hogy békülne. Voltatok ilyen szituban?
2010. okt. 22. 14:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne fogad vissza.Én is visszafogadtam ,megigérte nem lép félre.De ismét megtette.Kutyából nem lesz szalona.Ja és a párom is idegbeteg.
2010. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem.

Szerintem találsz jobbat.

2010. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Engem megcsalt, szétköltöztünk, másfél hónap múlva kibékültünk, ennek már 3 éve, azóta minden rendben, még jobb a kapcsolatunk, mint előtte. Szerintem tanult az esetből, egy esély mindenkinek jár, ha azzal sem él, akkor viszlát.
2010. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát amíg nem pedálozik annál jobban mint ahogy leírtad addig meg sem fordulna a fejemben.

Zárkózott,szófukar...ÁÁÁ még csak alaposan megbeszélni sem lehet vele semmit....

2010. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, mit vársz a kapcsolatotoktól. Ha ennyire nehéz természet a pasi, és ezidáig semmi jelét nem adta annak, hogy változni szeretne, akkor ezután is felesleges abban reménykedned, hogy az életetek jobb lesz, mint volt. Addig, amíg te magad nem törekszel arra, hogy a mindenkori párod megbecsüljön, addig nem is fogsz kapni megbecsülést. Aki kihasználható, azt ki is használják.


Nem hiszem, hogy a volt párodat bármi áron meg kellene tartanod. A gyereknek jobb, ha apa nélkül nő fel, mintha olyan apja van, aki idegbeteg, és aki fájdalmat okoz nektek. Megcsalt, elhagyott, és ha valami baja van, a feszültségét rajtad vezeti le. Tényleg erre van szükséged, szükségetek?


Más lenne a helyzet, ha önmagától változni akarna, ha másképp viszonyulna hozzád, hozzátok, de mivel erre semmi sem utal abból, amit írtál, ezért azt hiszem nem kétséges, hogy erről szó sincs. Tudom, rossz egyedül, de hidd el, ha hiszel benne, hogy jobbat érdemeltek, meg is fogod találni azt az embert, aki mindkettőtöket szeret majd, és akkor már mindegy lesz, hogy ki a gyereked vér szerinti apja.

2010. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban megbánta volna, ha valóban szeretne visszakapni, akkor kb. kezét-lábát összetörné, hogy jóvátegye a hibáját. Akkor nem kellene úgy érezned: feltehetően szeretne visszakapni, és csak az egyenes beszédre törekedne. Ez az ember szerintem arra vár, hogy Te kezdj el békülni, és akkor ő lehet, hogy elgondolkodik, újrakezdje-e Veled. Még ő tenne szívességet (szerinte). Hagyd a csudába, fél év már elment nélküle, előbbre lennél, ha már nem körülötte forognának a gondolataid. Szerinted, ha annyira szeretne Benneteket, akkor kibír fél évet Nélkületek?
2010. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Ha jól értem, amit írtál, akkor még azt sem mondta, hogy vissza szeretne menni.. hidd el, ha akar, akkor nem lesz zárkózott. Ne akarj belelátni se jót se rosszat, lehet, hogy csak a gyerek miatt szeretne egy normális viszonyt kialakítani, ami teljesen érthető és a gyerekhez való jogát nem tagadhatod meg tőle. Szerintem ne éld bele magad, hogy téged is vissza akar kapni, ezt a két dolgot meg kell tanulnod különválasztani egymástól!
2010. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

15:05-ösnek: igaz az 1. bekezdésed, tetszett.

Adja jelét hogy változna, most épp párterápiára szeretne ha elmennénk és intézi is. Eddig itt tartunk. Próbál kedveskedni, ha jön hozzánk, láthatólag tesz lépéseket. De óvatosan és lassan. Egyenlőre ennyi

2010. okt. 22. 15:33
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem írtam, de én hagytam el őt. Én költöztem el tőle a picivel. Egy ideig csak magát sajnálta, hogy én elszakítottam a gyerekétől, most meg nyilván felfogta hogy hibázott. Nem mentegetem őt, de én is hibáztam jócskán és én sem voltam mintanő. A fő bűnt viszont ő követte el.
2010. okt. 22. 15:37
 10/26 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy akkor a döntés megszületett :-)

Próbáld meg, ha bízol benne, de legyél óvatos! Gondolom te is így gondoltad. Van olyan, hogy sikerül, van olyan, hogy nem, de ha látsz még lehetőséget a közös jövőre és boldogságra, akkor hülyeség lenne nem megpróbálni.

Kiszállhatsz bármikor, ahogy korábban is, ha mégsem jönne össze úgy, ahogy tervezed.

2010. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!