Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez a megegyezés szerintetek jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a megegyezés szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Én maradok a házban a 2 gyerekkel. enyém marad az egyik autó is. a férjem elment,a ház hiteles,amibe én tettem a fele pénzt kp. a többit ő hitelből. ő 200-at fizet nekem,h fizetni tudjam a hitelt,a rezsit,a kocsit,a gyerekek oviját,különóráját. ő cserébe csak azt kérte h heti 2 este,és minden 2.hétvége az övé legyen. én jelenleg még nem dolgozom,csak januártól.


én akartam válni,mert nem jöttünk ki.


2011. okt. 1. 15:46
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
ez persze akkor is marad ha én dolgozom, a lényeg h a ház megmaradjon,amit én keresek majd abból én gazdálkodom
2011. okt. 1. 15:47
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Hány évesek a gyerekek? Szerintem jó a megegyezés.
2011. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
a fiam 5 lesz, a lányom 3,januárban kezdi az ovit,én a melót
2011. okt. 1. 15:50
 4/25 A kérdező kommentje:
szerencsére gyerekekkel kapcsolatban jól tudunk kommunikálni,csak a többi szituációban nem ment sajnos..
2011. okt. 1. 15:51
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem így elsőre teljesen normális ez az egyesség. A gyerekek szempontjából: nekik lesz a legnehezebb. Talán nekik az a jó, ha azért nem látják sokkal kevesebbet az apukájukat.
2011. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem jó. Kérdés, hogy ezt tudja -e tartani, ha lesz mondjuk másik családja is.

Én kicsit sokallom a pénzt, amit kapsz, de ha ezt megteheti, akkor oké. Mondjuk nem tudom, hogy ilyen fizetés mellett, akkor miért kellett hitelt felvennie.


Máshol az, aki a házban marad fizeti a másik felet, nem pedig annak szoktak fizetni, aki marad. Te jól jártál, a férjed szerintem kevésbé.


23/l

2011. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Azt csak te tudhatod, hogy jó-e neked és a gyerekeidnek!
2011. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Elég nagyvonalú a férjed.Neked jó ez a megállapodás,neki nem biztos. De ha a ház közös. a vagyonmegosztást okosabb rendezni.
2011. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

sajnos folyton veszekedtünk,a gyerekeknek sem volt jó. én sem örülök,az elmult 3 évben mindent megtettem,de nem segített semmi. így különmentünk.


a férjem 600-at keres,a ház kettőnk nevén van,nem akarjuk elúsztatni,ez a gyerekek otthona. pár km-re költözött,akkor jön amikor akar és a gyerekek is mehetnek megegyezésen kívül is


én nem tudnám a hitelt,rezsit egy ekkora házra kifizetni

2011. okt. 1. 15:58
 10/25 A kérdező kommentje:
sztem így még többet is látják,mert most megteszi amit eddig nem,h legalább heti 2 este velük van,eddig mindig akkor jött haza maikor már aludtak
2011. okt. 1. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!