Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen az igazi mediáció?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az igazi mediáció? Hisz valaki benne, hogy szakember segítségével vissza lehet fordítani egy válás krízist?

Figyelt kérdés

2 gyerek, különélés, váláselhalasztás. Korábban megcsalás, meg nem bocsátás, bosszú-felszarvazás, de egymás segítése a gyerekek érdekében. Új pasi, de bonyolult kapcsolat. Lehet tisztázni és újra összerakni a családot? Én szeretem őt, ő pedig még nem bírta feldolgozni a megcsalást, ezért sorra rossz döntést hoz, a család helyett a "boldogságot" kergeti, amit egy öreg, de gazdag pasi mellett hiszi megtalálni, ex-feleséggel el nem válva. Aki nem akarja a gyerekeit, csak őt, úgy érzem kihasználja. Persze ebből kiderül, én még szeretem, pedig nekem is lehetne mással kapcsolatom, de őt szeretem, a gyermekeim anyját, és soha nem akartam elhagyni őket, csak elcsábultam, mint minden ffi akinek hiányzik otthon valami, de hibáztam!

Nem tudjuk megbeszélni a dolgokat, mert a sebek mindannyiszor felszakadnak és felnagyulnak...fél éve élünk külön az ő kérésére, ami alatt nagyon sokat tettem a kapcsolatunkért, de mindhiába.

Nos, mediátor?


2011. okt. 7. 11:40
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia, mi dr Mészáros Ádámnál voltunk mediáción. Ő azt mondta, csak úgy mehetünk hozzá, ha mindketten akarjuk a változást. Amúgy nagyon jó hangulatban tudtunk megbeszélni nála problémáákat, és egyelőre úgy tűnik, nem csak néhány hétig tartott a változás. az mondjuk igaz, hogy az ott tanultakat ma is használjuk. Szóval csak ajánlani tudom a mediációt...
2011. okt. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
pszichológus, párterapeuta kéne hosszabb távra
2014. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!