Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jövő héten lesz a válásom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövő héten lesz a válásom, érdekelne, hogy fog zajlani!?

Figyelt kérdés

Gyerek nincs,hitelek vannak de csak az ő nevén,olyan amit a házasság előtt vett fel,és van olyan is amit alatta..Mi fog történni?Valaki,aki már átesett ezen?

23/L


2011. okt. 13. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, megkérdezhetem, hogy mikor házasodtatok össze és hogy miért váltok?

Mostanába nagyon sok 23-24 év körüli lányról hallom, hogy már válnak, én még csak most mentem férjhez...

Elég ijesztő látni, hogy van akik ilyen hamar el is válnak.

23/l

2011. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit a házasság alatt vett fel, az valószínűleg közös vagyonnak számít majd, hiába az ő nevén van.

Amit előtte vett fel, az értelemszerűen nem, hacsak nincs valami különös indoka, hogy mégis annak vegyék - nem hiszem.

Amúgy semmi különös nem lesz. Ha kértétek, és a törvényi feltételei fennállnak, már az első tárgyaláson elválaszthat titeket a bíró, ha nem kértétek, és/vagy nincsenek meg a feltételei, akkor még elhalasztja a tárgyalást, és későbbi időpontot tűz ki.

A békítést meg fogja kísérelni.

2011. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!