Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha a szüleim...

Mit tehetnék, ha a szüleim elváltak, nem igazán foglalkoznak velem,23 éves munkanélküli vagyok és sehova nem vagyok bejelentve, mert a szüleimtől megvették az önkormányzati lakás bérleti jogát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 16:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
23 évesen miért kellene veled foglalkozniuk a szüleidnek? Felnőtt ember vagy, állj a lábadra.
2010. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Egyetértek
2010. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

23 évesen már nem a szüleidtől kellene függened.


A szüleid nem laknak sehol? Vannak nagyszüleid? Lakcímbejelentéshez kérd meg őket, vagy valamelyik rokonodat, hogy jelentkezhess be hozzá. Állandó lakcímmel már vállalhatsz munkát.

2010. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
23 evesen mar lassan te kellene foglalkozzal a szuleiddel, es nem forditva.Menj es keress munkat( az helyet hogy hulyesegeket kerdezel az interneten) ha van munka(akar napszam is!!!) berelj lakast, jelentsd be magad, es ennyi.
2010. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért érzelmi téren az embernek vannak szükségletei. babusgatmni, eltartani nem kötelesek, de ha valóban nem foglalkoznak veled, az azért van, mert a jelek szerint megvan a maguk baja, és már külön életet is élnek. A munkanélküliség is okoz egyfajta értéktelenség érzést.

Próbál kortársi kapcsolatokat kialakítani, és párt találni. A tőle kapott szeretet majd kiegyensúlyoz. és folyamatosan keress munkát, mert az egynesúlyhoz az anyagi biztonság is kell, valamint hogy értékes munkát végezz.

2010. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

Szegény kicsi 23 éves. Nem foglalkozik vele anyuci meg apuci.

Hol lkasz most?

Mit csinálsz azon kívül,hogy siránkozol azon nincs munkád, meg hogy nem szeret senki?

2010. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

hát már jó ideje vagyok itt az gyakori kérdéseken, de ilyen tuskó szívtelen parasztokkal nem sűrűn találkoztam...


biztos ti is egyik napról a másikra találtatok munkát, és vettetek vagy béreltetek magatoknak lakást, amikor egyik napról a másikra közölték veletek, hogy nem lesz hol laknotok. tényleg biztos így volt, és én vagyok csak ilyen siránkozós...


elnézéseteket kérem, hogy megzavartam a tökéletes mindent kielégítő életeteket!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. febr. 24. 17:56
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
Bocsánat kérés elfogadva
2010. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező!

17:04-es vagyok. Én spec tényleg segíteni próbáltam, és jelezném, hogy szerintem nem nagyon derült ki a kérdésedből, hogy ez a probléma (már hogy utcára kerültél). Azt írtad: "sehova nem vagyok bejelentve". Nem ugyanaz a kettő... Én is voltam már nem bejelentve, nem volt súlyos...

Én tényleg segíteni próbálok, ha már bejövök egy topikba, csak neked kicsit nehéz, mert nem írtad le a problémát rendesen. Szeintem ezért is volt félreérthető sokaknak... Olyan volt, mintha csak hisztizni akarnál. Vagy nem tudom. Na mindegy. Utcára kerülés problémára nem sok tanácsot tudunk adni egy anonim fórumon, megértheted.

2010. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

Nem hiszem,hogy attól bárki több lesz,hogy név és arc nélkül beszól egy vadidegen embernek,egy teljesen anonim fórumon!Talán nem kéne rögtön a Kérdező torkának ugrani.Nagyon szánalmas,és kárörvendő emberek járnak ide...

Egyébként,Kérdező,tényleg le kellene bővebben,részletesebben írnod a problémádat,mert így elég nehéz segíteni,tanácsot adni.Ha írsz bővebben,szívesen segítek Neked,ahogy az előttem szóló is.

2010. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!