Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elváltak! Ki mennyi idő után...

Elváltak! Ki mennyi idő után mutatta be a párját a gyermekének? Hány éves volt?

Figyelt kérdés
Mennyi idő aludtatok együtt, úgy, hogy a gyermek is otthon volt?
2010. ápr. 10. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

en ferfi vagyok egyedül a kislanyommal.a baratnöim nem szoktam bemutatni. volt egy hosszutavu kapcsolamom is a csajt bemutattam a lanyomnak de az elsö pillanat-tol beindult a feltekenyseg. azutan a csaj töbször elvitte a kislanyom(13) vasarolni igy aztan megszerette. ez hiba volt mer amikor összevesztünk a lanyom mar tuuuuuul megszerette.


szerintem bemutatni mar csakis akkor kell ha a dolog olyan komoly hogy hazassag lassz belöle. különben pedig ha a gyereked kicsi akkor talajj ki valamit hogy "rokon" vagy ilyesmi......stb

2010. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
apukám 2 év után (már tudtam régen) "mutatta be" a párját, de csak annyi volt hogy elmentünk sétálni, de így "kimondva" nem lett, meg előttem nem is csináltak úgy semmit. de azért lehetett tudni. 16/L
2010. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem voltam ebben a helyzetben, de egyik baratnom epp azert utalta meg az apjat, mert ossze-vissza hazudozott neki arrol, hogy az a no egy rokona, nem a baratnoje. Szerintem ennel rosszabbat nem tehetsz. Minek hazudni? De amugy szerintem is csak akkor erdemes bemutatni, ha komoly a dolog, csak hazudozni nem szabad, mert azzal okkal elveszitheted a gyerek bizalmat.
2010. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én 2 honap együtt járás után, bár a gyerekek 6 és 9 évesek voltak, azota 10 éve szépen együtt élünk, uj családi házban eggyütt.

Felvittem a párom és bemutattam, hogy ez anya barátja, és naprol napra elfogadták.....ennyi volt.

Azota is boldogan élünk, ritka de igy van.

2010. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pár hét után bemutattam a kisfiamnak igaz még csak 2.5 éves volt nem nagyon foglalkozott vele,szinte természetesre vette hogy nálunk van a "bácsi"akit később apucinak hívott/hív.
2010. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem rólam van szó. A férjem volt feleségéről. Van egy 4,5 éves kislányuk, aki 2 hetente jön hozzánk. Az anyuka cserélgeti a pasijait, olyan még nem volt, hogy 1 hónapig ugyanaz legyen neki. A kislány meg olyan természetesen, szinte büszkén meséli, hogy "anyának új barátja van" Most az új pasija kb. 1-2 hete lehet meg, már ott is aludt...nekem ez furcsa, és nem hiszem, hogy ez a kislánynak hosszú távon jó lesz.
2010. ápr. 11. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!