Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nektek ez most őszintén hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez most őszintén hogy esne hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés
A barátnőm az osztálytársától kért tanácsot hogy hogyan szakítson velem mert én mondtam neki hogy nélküle nem akarok élni és nem akarmegbántani.és a pali mondta neki hogy akkor érje el hogy én szakítsak vele és ő erre azt irta hogy megpróbálja... én féltékeny voltam a palira és felvettem fészre és a pali mondta el ezeket nekem és utána a bnőmet kérdeztem hogy ne e titkol el előlem semmi és ő megis esküdött az életemre hogy nem ! a szemembe és utána elolvastattam vele és bevallota de nem egészen ezeket irta meghogy ő szeret csak nagyon féltékenyvagyok és mikor együtvagyunk akkor is veszekszek vele stb meg hogy nem engem un hanem a fétékenységem meg a sok veszekedést azóta kibékültünk és teljesen mások vagyunk boldogabbak ,bizonyítani akar de még mindig benne van ez a félelem hogy dob 2év 3 hónap után és szarul esett hogy a szemembe letagadta és hazudgált
2011. nov. 1. 09:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nos, nézd, 2 év 3 hónap már elég sok idő, gondolom kiismerted.De egy kapcsolat alapja a bizalom,bár így elég nehéz lesz visszaszereznie, hogy hazudott neked,de ha tényleg őszintén megbánta és szeret téged,akkor biztos vagyok benne,hogy bizonyítani fog valamilyen úton módon.A féltékenység nem jó, valamennyi egészséges féltékenység persze mindenkiben benne van, de a túlzott sem jó.Ülj le vele egyszer és beszéld meg vele ezeket a félelmeidet,hogy mik azok, amikben változnia esetleg változnod kell. Sok sikert:)
2011. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
már megbeszéltük azóta teljesen megváltozott de akk is nagyon szar hogy ennyire vak voltam teljesen ugy viselkedet mint régen mégcsak idegesse volt és igy félek az egésztől hogy most kitudja csak szinészkedig és szánalomból csinálja meg minden annyira félek már mondtam is neki mindig eggyüt alszunk de látom álmomban ezt mindig magam előtt hogy tanácsot kér és felkelek fél 2 kor és utána csak ez jár az agyamba és csak nyugtató mellet tudok visszaaludni. nemhiába mondják hogy attól fáj legjoban a csalódás akit a legjobban szeretsz ajjj valaha elfelejtem ezt ?? aki elakarja olvasni eltom küldeni az egész beszélgetést
2011. nov. 1. 09:33
 3/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok. ezt a gyakoris emailt nem használom,de adok egy mailt kiss.andrea0730@freemail.hu oda elküldheted ha gondolod, vagy adok fb elérhetőséget és jelölj be.


[link]

2011. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
elküldtem
2011. nov. 1. 09:40
 5/19 anonim ***** válasza:
igen igen megkaptam csak olvasok, és majd próbálok leszűrni belőle dolgokat
2011. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

ezt a videót is neki csimnnáltam :S

http://www.youtube.com/watch?v=678inWJVfoE

2011. nov. 1. 09:47
 7/19 anonim ***** válasza:
de felvehetsz fb is és ott tudunnk beszélni
2011. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nézem
2011. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Elõször is megkérdezném hany évesek vagytok?

En ùgy érzem ez a lany mar nem biztos, hogy szeret téged. Valóban elõfordùlhat, hogy szanalomból marad veled, akkor is ha valtozott.

2011. nov. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
én 17 ő 16
2011. nov. 1. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!