Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nektek ez most őszintén hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez most őszintén hogy esne hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés
A barátnőm az osztálytársától kért tanácsot hogy hogyan szakítson velem mert én mondtam neki hogy nélküle nem akarok élni és nem akarmegbántani.és a pali mondta neki hogy akkor érje el hogy én szakítsak vele és ő erre azt irta hogy megpróbálja... én féltékeny voltam a palira és felvettem fészre és a pali mondta el ezeket nekem és utána a bnőmet kérdeztem hogy ne e titkol el előlem semmi és ő megis esküdött az életemre hogy nem ! a szemembe és utána elolvastattam vele és bevallota de nem egészen ezeket irta meghogy ő szeret csak nagyon féltékenyvagyok és mikor együtvagyunk akkor is veszekszek vele stb meg hogy nem engem un hanem a fétékenységem meg a sok veszekedést azóta kibékültünk és teljesen mások vagyunk boldogabbak ,bizonyítani akar de még mindig benne van ez a félelem hogy dob 2év 3 hónap után és szarul esett hogy a szemembe letagadta és hazudgált
2011. nov. 1. 09:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
közben válaszolok aleveledre
2011. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
de mikor nagyon összevesztünk már 3 x begyógyszerezte magát miattam korházba került mind a háromszor mer hogy nem akar élni nélkülem
2011. nov. 1. 09:59
 13/19 A kérdező kommentje:
meg utána mondtam neki hogy szakítsunk majd összefoom magam szedni akkor elkedett könyörögni hogy összevolt zavarodva meg nemlett volna rá képes hogy szakítsunk csak a sok veszekedéstől nemtudta mivan... meg ilyenek
2011. nov. 1. 10:02
 14/19 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatalok vagytok még. Ez aztan nem okos dolog,amit csinalt ez a lany.

Nem lehet, hogy nem is te vagy a féltékeny, hanem neki vannak gondjai a gondolkodàsàval. Egy ép egészséges lany nem tesz ilyesmit.

Szerintem nem artana neki egy phszichológushoz menni.

2011. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
és ha megváltozunk mint az utóbbi napokban tettünk fog működni szerinted/szerintetek?
2011. nov. 1. 10:08
 16/19 anonim ***** válasza:
elküldtem a levelet
2011. nov. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Úristen..pffff.... neked meg egy ilyen idegbeteg kell aki begyógyszerezi magát egy vita után? ...ne márr....legyen eszed.


úgyis még lesz vagy jópár kapcsolatototk az életben, mielőtt megtaláljátok az igazit.


de tinikorban normális mindent túldrámázni :-P


28N

2011. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne reménykedjél sokat ezzel a lannyal nagyon sok bajod lehet vele.Tudom a szerelem tud hatalmas is lenni, de ez talan egyik oldalról betegséget is okozhat.
2011. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

nemérdekel mit irtok én hinni fogok neki igaz szarul esett de én azt látom hogy megbánta és szeret és bizonyítani akar nekünk már komolyabb terveink ink vannak azon kivül hogy micsinálunk pl holnap...

és kösz a kommenteket elég is ennyi!

2011. nov. 2. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!