Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 8-éve váltunk 2-heti a láthatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8-éve váltunk 2-heti a láthatás minden alkalommal mentem érte szüneteket ünnepeket itt töltötte de változott a munkarendem 24-24-ben dolgozom így nem tudom elhozni, a volt nejem kompromisszum képtelen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
menj biróságra.Én is elvált vagyok igaz nő,sajnos nálunk apuka nem hajlandó látogatni a fiat 3 éve nem látta.
2011. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nEKEM AZÓTA VAN ÁSIK HÁZASSÁGOM 3-ÉVES VOLT MIKOR ELHAGYOTT AZ ANYJA DE AZÓTA EGY ALKALMAT SEM HAGYTAM KI ÉS NEM IS SZERETNÉK.Van azóta egy 15-hónapos kislányom is nagy boldogságban élek már 7-éve de a fiamat nem akarom elveszíteni.Jó lenne ha ezt gyámügyön lehetne rendezni de sajnos a volt nejem az irigységtől vezérelve nem eged a 48-ból.Pedig szinte soha nem Ő adja sem veszi át hol ide hol oda kell visszavinnem pedig azóta szült még két gyereket és férjhez ment azt gondoltam ez változtat rajta de sajnos nem!Pedig verjen meg az Isten ha nem írok igazat soha egy fillérrel nem tartoztam,+osztálypénz ruhák kirándulások én füzetem mégis így jártam.
2011. nov. 5. 11:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Most mi a baj?

Más órarend szerint dolgozol,és ez mit jelent?Nem tudsz a kisfiaddal lenni hétvégéken vagy micsoda?

Hétközben szeretnéd ha nálad lenne?


Írj kérelmet a bíróságon,ahol tanusítod az új munkabeosztásod és kész.

2011. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mivel 24-24ben vagyok így pl:pénteken délután hoznám szombat reggel helyett és szombaton dolgozom addig a családdomal van a vasárnapot együtt töltjük és úgy vinném vissza.Vagy ha pl :péntek-vasárnap 24-órázom akkor elcserélni arra a hétvégére ami szabad.
2011. nov. 5. 18:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt valami sántít. Ha ő hagyott el(és nem te, vagy te kergetted el), miért akar bosszút állni? Mert nyilván az van a háttérben, hacsak nem maga a megtestesült gonosz, de akkor hogyhogy a feleséged volt? Szerintem, ha mégis hibás vagy valamiben, elég lehet egy őszinte bocsánatkérés, és rendbe jöhet a helyzet bíróság nélkül is.
2011. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen,hibás vk,mert újra nősültem,házat,kocsit vettünk a mostani párommal,és nemrégen megszületett a kislányunk,míg ő

ugyan szintén férjhez ment szült még 2 gyereket így 3fia lett csak az új párja iszik stb tehát nem váltotta be a reményeit nagyon rosszul és rossz körülmények között élnek.Addig minden rendben ment míg úszott a boldogságban,mikor kezdtek nála a dolgok romlani megint neki állt szemétkedni velünk.Ennyi.Csak a pénzem kell de az minden mennyiségben.Cserébe még egy kis rugalmasságra sem képes.Ma megyek a gyámügyre és meglátom a továbbiakat.

2011. nov. 7. 06:44
 7/10 A kérdező kommentje:

És még abban is,hogy voltam akkora hülye,hogy 6-évig tűrtem ebből az utolsó háromban volt meg a fiunk.Szeretett és most is ezt csinálja az aktuális férjével...2-3havonta haza ment anyukájához és várta ,hogy puncsoljak neki hogy visszajöjjön.Csak 1-3napra ment el én meg mentem utána a fiam miatt párszor,de aztán csak besokalltam elment én meg már nem mentem utána többet.Egyébként mikor már a feleségem lett ezek akkor kezdődtek az első 3év az jó volt

.Utána már az sem volt ritka ha nem úgy lett valami ahogy akarta leköpött vagy simán megütött.De nem tanult most is így él és csodálkozik miért megy el a férje.De neki több esze van Ő csak"""3-évet áldozott az életéből rá.A gyerek már másodikban megbukott most 3-as és ma 2,általános suliba jár mert eltanácsolták.2-perünk is volt szerettük volna mi nevelni a gyereket de a bíróság amíg nem talál veszélyt nem adja. Volt idő mikor 4 milliáért lemondott volna róla a javunkra.De gyerek vásárlási kölcsönt nem adnak nekem meg nincs és nem is lesz ennyi pénzem.

2011. nov. 7. 07:01
 8/10 A kérdező kommentje:
A mostani nejem is elvált van egy 14-éves lánya.Válás után apuka mindenükkel eltűnt.7-évig azt sem tudtuk él e még.Sem látogatás ,telefon Gyt....semmi.Apuka 6-hónapja meglett és szerette volna látni a lányukat és elvinni magához egy hétre.Az én feleségem azt mondta szeretettel várjuk,jöjjön mindent megbeszélünk.Apuka kb 100km lakik.Megjött megkínáltuk ebéddel kávéval stb megbeszéltünk mindent.Kértünk a körülményeiről környezet tanulmányt mivel 7-év nagy idő.Mivel minden ok volt de Ő nem tudott eljönni a lányért mert nem volt kocsi így beültük a családdal és elvittük mi hozzá.Így is lehetne.....
2011. nov. 7. 07:10
 9/10 anonim ***** válasza:

kedves 5ödik válaszoló!! istenem hagyjuk már ezt a dumát, hogy egy nő csak akkor képes bosszúra mikor őt hagyják el!! felejtsük már el!! épp úgy képes a bosszúra ha ő maga a hunyó!!! sőt akkor még jobban képes a bosszúra!! hisz a lelke legmélyén tudja, hogy ő maga volt a hunyó, én miattam szakadt meg az életközösség (pl. én léptem félre) na ilyenkor képesek csak igazán a bosszúra...


Igaza van a kedves kérdezőnek. A kérdezőnek csak egyetlen egy hibája volt! Az, hogy sikerült új életet kezdeni,e megtalálta a számításait, boldog az új kapcsolatában, és boldog az új gyerkőccel, sőt mindemellett próbálja nem elhanyagolni az előző házasságből született gyermeket sem... na ez az amit az anyukák nem képesek elfogdni, azt hogy a másik boldog! és ez sarkallja őket a bosszúra...nálunk ugyanez volt a szituáció, anyuka éveken át csalta a páromat...elváltak. a lehetősége megvolt anyukának, hogy új életet kezdjen, és boldog legyen a szerető oldalán...ez nem jött be neki, egyedül van a mai napig, pénzforrás elapadt, gyerekét már elvadította mega mellől... És közben mit lát? azt, hogy párom megtalált engem, évek óta boldogan élünk, és látha, hogy a gyermek mennyire szeret velünk lenni... na ez bőven elég az ilyen anyukáknak, hogy elkezdjenek bosszúskodni!! Sajnálom csak felidegesítettem maga, hogy olyan sok helyen olvasom azt, hogy egy anyuka csak akkor képes bosszút állni, ha vele tolt ki a férje...ugyan már!!

2011. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! jézusom! tényleg képes lett volna eladni a saját gyerekét 4 millióért?? képes lett volna lemondani róla? atya ég! hát azért ezt el lehetett volna mondani bíróságon! :( gratulálok, hogy sikerült a feleséged előző férjével megbeszélni a láthatást, ez ritka mint a fehér holló, ezért gratulálok! :)
2011. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!