Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kompromisszum? A gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kompromisszum? A gyermek apänak ket hetente van läthatasi joga! Beadtam egy kervenyt a megváltozott élet körülmények miatt, nem tudom vinni a gyereket

Figyelt kérdés

két hetente a házáig.a Kérvenyvben a fele uton lenne a tali havi egyszer!Na most felmerült a kompromisszum kérdése,hogy vagy a hatar havi egyszer vagy mindig a lakohelyere szällitom a gyermeket..viszem..hozom..es az elmaradt napokat pluszba akarja.ézzel nem is lenne gond!

de viszont az utazással igen!mert ö nem hajlando utazni azert hogy lässa a fiát!bele mennétek a kompromisszumba,vagy inkabb várnátok a biroi döntésre?


2009. okt. 9. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én mikor elváltam, olyan végzést kaptam, hogy szombat reggl 10-től vasárnap este 6-ig lehet nálam a fiam, és nekem kell érte mennem a volt feleségemhez, valamit nekem is kell éppségben visszavinnem határidőre!
2009. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
"ö nem hajlando utazni azert hogy lässa a fiát!" - akkor tulajdonképpen miért is folyna a vita? Ha valaki szereti a gyerekét, úgyis találkozik vele, ha nem, akkor pedig ilyen kifogásokat keres. Azt nem írod, hogy milyen határról van szó. Külföld? Milyen messze? Mert azért nem mindegy...
2009. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Itt az a szitu, hogy éltetek valahol, elváltatok, te pedig elköltöztél jó messzire, másik országba, ahogy én értelmezem a soraidat.

Ekkor bizony neked kell vinned a gyereket, apának ott van láthatásra joga, ahol a gyerek addig élt. Nem neki kell utaznia, hogy láthassa a gyereket, csak mert te pl. a Föld másik felén szeretnél élni mostantól.

Te költözhetsz szabadon természetesen, de azért apának is vannak jogai... Amiket neked el kell fogadnod.

2009. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Szia, varjal a biroi vegzesre. De addig magyarazd meg az apanak, hogy te havi egyszer elviszed a gyereket a hatarig, ennyi amit megtehetsz. Nyaron es szunetekben pedig hosszabb idot az apjanal lehet a gyerek. Te ezt tudod megtenni, es igy a legjobb a gyereknek is.

Amig nem erkezik meg a biroi dontes, addig kerdezzel meg egy ugyvedet, hogy mit csinaljal, hogyan lenne a legjobb mindenkinek.

Mas is elkoltozott mar a gyerekkel kulfoldre es ok is megtudtak oldani a lathatast. Persze egy bunko, makacs, onzo alakkal mindig nagyon nehez, aki csakazertis hatja a magaet, es nem szamit neki, hogy mi a jo a gyerekenek. Beszelj egy ugyveddel addig. Vagy kerdezd meg a jogiforum.hu oldalan mit tegyel. Sok sikert!:)

2009. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is benne van a végzésben,hogy én megyek a gyerekért,és én is viszem haza,de úgy tudom,hogy ha valahova messzebbre költözöl a gyerekkel,akkor Neked kell biztosítanod a láthatás létrejöttét.És bizony az elmaradt napokat köteles vagy pótolni!

Az meg,hogy "ö nem hajlando utazni azert hogy lässa a fiát",gondolom nem szó szerint így van...Úgy tudom elképzelni,hogy Te önös érdekből kitudjahova költöztél,és az exed nem segghülye,vagy balek,hogy mindent a Te kényed-kedved szerint hajtson végre...bocs,de ez a véleményem.

2009. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!