Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megállapította a bíróság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megállapította a bíróság a gyerektartást. A fizetése 20%-a, de minimum 20. 000 ft. Postán fizet. Ki fogja kiszámolni a 20%-t, ő?

Figyelt kérdés
Azt mondta a bíró, amíg nincs gond a fizetéssel, addig nem szokták levonni a fizetéséből. De ha másodállása van? Vagy prémiumot kap? Vagy emelik a fizetését, és a 20% több mint 20.000 ft? Ő akkor is ugyanannyit küld majd. Mit lehet tenni?
2011. nov. 24. 11:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

1 megbízni a gyereked apjában

2 elküldeni a határozatot a munkahelyének

2011. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mit érek azzal hogy a munkahelyére elküldöm a papírt? Akkor is ő fogja feladni a pénzt, és annyit amennyi a minimum, nem a munkahely.
2011. nov. 24. 11:31
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Kérj a bíróságon munkahelyi letiltást. Ne menj abba bele, hogy majd ő önként fizeti a postán keresztül. A munkáltatónál a pénzügy majd szépen levonja és utalja a számládra. Csak így tudod követni, hogy megkapd a gyerekedet megillető összeget! Sok sikert!
2011. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
Mért vagy ennyire pénzéhes?gondolom te vagy az anyuka! Adj hozzá te is 20ezret plusz kapod az emelt családi pótlékot és elég a gyerek szükségleteire. Amúgy meg igaza van a bírónak amíg fizet addig minek tiltassa a fizetéséböl le.
2011. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így volt kezdetben, apám hozta a pénzt mindig. Vagyis pont, hogy nem mindig, így levonást kértünk.

Nem igazán tudsz mit tenni, csak annyit, hogy megbízol benne. Ha susmusolásra gyanakszol, érdeklődhetsz a munkahelyén, és ha emelést kapott, és mégsem ad többet, akkor bíróság, és számlára kéred.

De ha a volt párod felfogja, hogy nem neked adja azt a pénzt, hanem a gyereknek, nem lesz baj.

Az én apám sajna nem ilyen...

19/L

2011. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom te nem nevelsz egyedül sem egy, sem több gyereket!!! Ezt az előző válaszolónak szánom!!!
2011. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem pénzéhes vagyok, de ha nőkre és italra van pénze, akkor nehogy már a gyerekére ne legyen. Csak annyit akarok amennyi jár a gyereknek!
2011. nov. 24. 11:41
 8/23 anonim ***** válasza:
26%
Igazad van, a rosszindulatú válaszolókkal meg ne törődj!!
2011. nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
vélhetően kértek az apukától jövedelem igazolást, igaz? akkor akár te magad is kitudod számolni a 20 %-ot. hát ha apuka kibúvót játszik, akkor hiába tudod, hogy van másodállása, meg prémiuma, abból nem kerülhet levonásra az összeg. a bíróság is csak arra alapozhatja a döntését hogy milyen jövedelmet mutatott be apuka...ezért kéne jó kapcsolatban lenni apukával, hogy elégedj meg a hivatalos 20 %-al, a többit pedig próbáld vele megbeszélni, hogy segítsem be néha néha... ha apuka érezni fogja, hogy csak a pénzre mész rá, akkor még az alap fizetését is csökkenteni fogja, és akkor még ennyit sem kapsz, viszont jól magadra haragítod...szerintem is igaza van a bírónak,amíg önként fizeti addig miért kéne letiltatni?
2011. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én nem tudok róla hogy kértek volna jövedelemigazolást tőle. Legalábbis ezt sehol nem volt említve. A min.20.000ft-ot én írtam be a kérelmembe. Nem a bíróság állapította meg, de jóváhagyták.
2011. nov. 24. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!