Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakítottatok/váltatok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok/váltatok úgy el, hogy még szerelmesek voltatok egymásba, vagy te belé?

Figyelt kérdés

Nekem lehet fel kéne bontanom az eljegyzésemet, mert a vőlegényem új munkájának köszönhetően teljesen más irányt vett az életünk. De nagyon szeretem, még mindig szerelmes vagyok belé, lassan 3 éve. Képtelen vagyok szakítani vele, amíg ennyire szeretem, de tőle sem várom el, hogy feladja az álommunkáját.

25nő, 26férfi


2011. dec. 12. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az okokat kifejthetned jobban mert ez igy nem egyertelmu.
2011. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha szeretitek egymast akkor něm allhat kozetek semmi, kuzdjetek a kapcsolatert ne a szakitas legyen az elso mert az a legegyszerubb megoldas.


Szakithattok is de lehet hogy egy eleten keresztul banni fogod!!

2011. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit takar az, hogy más irányt vett az élete?
2011. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Én szakítottam úgy, hogy fülig szerelmes voltam. És büszke vagyok magamra, hogy ennek ellenére képes voltam kimondani, hogy nincs tovább, mert nem láttam a közös jövőt...:(
2011. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon elfoglalt az új munkája miatt. Élvezi, rengeteg energiát fektet bele, és januártól elő is léptetik, (szeptemberben kezdett) ami még több munkával, felelősséggel jár, vagyis még kevesebb idő jut rám. Úgy érzem ez így hosszútávon megöli a kapcsolatunkat. Már most semmit nem csinálunk együtt, mert mindig dolgozik. Pedig régen sokszor eljártunk közösen, és nekem ez kell egy kapcsolat fenntartásához.
2011. dec. 12. 23:11
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha emiatt szakítanál akkor jó nagy idióta vagy! Mi vagy te, pincsikutya, hogy rád kell fordítsa az idejét?? örülj neki, hogy együtt vagytok, szeretitek egymást, és örülj az ő sikereinek is. Hányan vannak, akik csak este meg hétvégén találkoznak?
2011. dec. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem ok a szakításra. Mi pl sokkal rosszabb helyzetben vagyunk, hiszen heti 1 alkalommal tudunk találkozni, mégis több mint 3 éve kitartunk egymás mellett!


Nagyon nehéz az tény, sokszor nagyon elegem van az egészből de imádjuk egymást és csináljuk ameddig kell.


Szerencsére ez az állapot már csak néhány hónapig tart! :)


Ne szakíts vele ha egyébként jó a kapcsolatotok, hanem próbáljátok megoldani a dolgokat.


Sok sikert! :)

2011. dec. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mi együtt lakunk, de november óta összesen egyszer volt olyan, hogy nem éjszakába nyúlóan dolgozott, és akkor egyszer mentünk el együtt valahova. Egyébként 10kor jön haza, hulla fáradtan, eszik, és alszik.

Szóval ha mi heti egyszer elmennénk valahova, én már tökéletesen elégedett lennék.


Én nagyon szeretem őt, és ha rövid távon menne ez így, akkor gondolkodás nélkül kibírnám, de ez csak a kezdet, és ki tudja, mikor javul majd a helyzet, valószínű évek kérdése. Bár az is kérdés, hogy miért javulna, ha ilyen jó a munkájában? Én meg egyszerűen nem látom így a házaséletünket. Ő bevallotta, hogy neki most a munkája a prioritása, és én meg is értem, mert rég óta várt egy lehetőségre, és a mai világban felér egy csodával, hogy azt dolgozhassa, amit szeret.

Tényleg önzőség részemről, hogy ennyire nehezen veszi a szívem, hogy ennyire háttérbe szorultam?

2011. dec. 13. 11:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk volt olyan, hogy midnen nap dolgozott, hétvégén is, vasárnap is, ünnepekkor is, éjjel 12-1ig kb és együtt se laktunk! Éjjel 1 körül átjött, aludtunk, reggel elment. Ennyi volt a kapcsolatunk több mint egy évig. Kibírtuk, aztán jobb lett. Nehogy azt hidd, hogy ő bírni fogja a végtelenségig.
2011. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem e miatt ne szakítsál vele. Lesznek ünnepek, szabadság, a helyedben nem sietném el a házasságot, kicsit még várnék, hogy alakul a helyzet.

Nálunk is sokat dolgozik a férjem, hét közben gyakorlatilag használhatatlan, gyerekekkel sem tud foglalkozni, de hétvégén és szabi alatt bármiben benne van. Másrészt meg ugye kell a pénz is :S

2011. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!