Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljunk a tróger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk a tróger apámmal, aki nem adja ide a decemberi tartásdíjat?

Figyelt kérdés

Apám szerintem pszichopata. 11 és fél éve váltak el anyukámmal. Anyám hármunkat nevel(t) fel egyedül.


14 évet éltek együtt, én most vagyok 26 éves. Az egész gyerekkoromat megkeserítette, engem és anyámat rendszeresen vert, anyu egészségét totál tönkretette.


A húgom és az öcsém még nappali tagozatos tanulók, utánuk jár a tartásdíj, nem kevés összeg, 80.000 Ft havonta.


A húgom (aki Pesten egyetemista) a barátjával él a fővárosban. Apám eddig külföldön dolgozott a jó rendőri nyugdíja mellett, így megvolt a havi több mint félmilliós bevétele. Nem vártam el, de engem sosem támogatott belőle. Új családot alapított a válás után, s a barátnője utalta mindig át a gyerektartást. (Amúgy az új családhoz mindig százezrek kerültek a pénzéből, van is három! kocsijuk.)


A barátnője novemberben kirakta, mert ez a szörnyeteg játékgépezett, részegeskedett és agresszív volt velük is. A húgom felajánlotta, hogy a barátjával közös, a mi városunkban hátrahagyott lakásban húzza meg apám magát pár hétig.


No de! A lakásban megjelentek a lumpen elemek, mindenféle szakadt haver. A húgom, meg a sógorom megmondták neki, hogy ne vigyen oda föl senkit, még nőt se, az nem átjáróház. De apám csak felvitte a "szesztestvéreit". Eltűnt egy csomó cucc (nem drága holmik, de a húgom számára mégis kedves tárgyak, például pohárkészlet).


Az idióta most meg azt mondta az öcsémnek, hogy erre a hónapra nem ad gyerektartást, mert nem jár (A barátnője már nem tudja ideadni a pénzt, mert apám visszavette tőle a két bankkártyáját.) De még mindig a húgomék házában lakik és a viselkedésével lejáratja őket a házban! Olyanokat talál ki, hogy nekünk hatalmas kölcsönöket adott, felújította a házunkat (ami anyu nevén van, ebben élünk), pedig ez nem igaz! Anyám egyébként visszamenőleg még asszonytartást is követelhetne tőle, mert több dokumentum, látlelet bizonyítja, hogy apám ütötte-verte, megerőszakolta, pszichikailag bántalmazta. (Nem is csoda, hogy anyám lelkibeteg.)


Ez a mínusz 80 ezer Ft hatalmas érvágás így karácsony előtt, mert senkitől nem tudunk kölcsönkérni. És a tróger állat korábban is ugyanezt csinálta: vagy decemberben, vagy januárban, amikor minden háztartásnak nagy szüksége van a pénzre, nem adta ide a jussunkat.


(Nem is beszélve arról, hogy korábban, ha mondjuk augusztusban volt az öcsém szülinapja, arra adott mondjuk 20 ezret, és a szeptemberi gyerektartásból ezt szépen levonta.)


A bírósághoz már nem fordulhatunk, hogy tiltsák le, mert nagyon rövid az idő.


Szerintetek megverjem ezt a vénembert? Komolyan szívesen nekimennék, és az öcsém is segítene hazavágni. (Jó kis reváns lenne az igazságtalan gyermekkori bántalmazások miatt.)


2011. dec. 14. 21:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
30%
ha húgodéknál él, akkor vagy kifizeti lakbér formájában, vagy hóemberként az utcán tölti a karácsonyt
2011. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
A-a. A húgomék Pesten laknak már. Apám meg az itteni, a húgom és a "sógorom" által birtokolt lakásba tette be ingyen a fenekét. De most ráadásul még haza sem tudnak jönni jövő hét csütörtökig, hogy kirakják.
2011. dec. 14. 21:10
 3/27 anonim ***** válasza:
27%
Azon gondolkodtatok már,hogy ha ő nem jó akkor a pénze miért?Nem apád pártját fogom,de azért gondolkodjatok szerintem kicsit.
2011. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
20%
Menjetek neki, de maszkot vegyetek meg kesztyűt is. Az akció után meg minden ruhadarabot és lábbelit égessetek el és gondoskodjatok a megfelelő alibiről is. Kötözzétek le egy székhez és adjatok be neki drogot, az kiüti pár órára. Utána esetleg csinálhatnátok pár kompromittáló képet, amin rajta van pár b_uzival együtt. A képekből küldjetek másolatot neki és magatoknak is postán, így úgy tűnik majd, mintha egy harmadik fél lenne a támadó. Gondolom ilyen agresszív viselkedéssel szerzett pár ellenséget.
2011. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

És te azon gondolkodtál már, hogy minek csinált három gyereket, akikről sosem gondoskodott? Maximum anyagilag. De szeretettel, gondoskodással, szép szavakkal, helyes neveléssel sohasem.


Milyen érzés úgy felnőni, hogy anyádat porig alázza a szemed előtt, megveri, megcsalja, és nemi betegséget visz a saját anyádra? Az anyád meg nem tud lépni, mert van 3 gyereke és halálosan meg van fenyegetve.


Igenis, adja ide a pénzét, ha már megcsinálta a két testvéremet.

2011. dec. 14. 21:16
 6/27 anonim ***** válasza:
33%
a lényeg, hogy az ő lakásukban lakik, így bármikor kirakhatják. ezt tisztázd vele is
2011. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
4.: ez elég szappanoperás lenne :) Nem te írod a JóbanRosszbant?
2011. dec. 14. 21:17
 8/27 anonim ***** válasza:
24%
Egy valamit tisztázzunk. Egy nő mindig magának szül! Szóval az anyukád magának akart titeket.
2011. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
31%

Hogy beszélhetsz így édesapádról??!


Talán ha higgadtan leülnél vele,és barátian csevegnétek?Egyébként megérthetnéd...nincs pénze,akkor hogy fizessen?


Az én apukám havi 20 000-et fizetne,mégsem szokta,és mi megértjük.


Ha ennyivel tudjuk támogatni,akkor megtesszük.

2011. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Hm. Én például nem tudnám elképzelni, hogy ne gondoskodjak apa létemre a gyerekemről. Meg a feleségemet sem tudnám megverni.


Egyébként ő is, meg a húga is ilyen fajta. Mindenfélét hazudoznak, kitalálnak, a saját fantáziájuk szüleményeit reálisnak vélik. Ráadásul sokszor olyan hazugságokat találnak ki, amikből semmi hasznuk nincsen (mert általában azért állítunk valótlant, hogy valami hasznunk legyen belőle). Apám húga (a nagynéném) már pszichiátrián is volt kezelve emiatt.

2011. dec. 14. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!