Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért biztataják sokan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért biztataják sokan az emebereket hogy maradjanak a rossz kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Miért nem jobb kilépni,és nem szeretőket keresni,eltűrni mindent,egyedül próbálni megmenteni amit a máiki lese toj,és elvan.A gyereknek jobb ha ezt a példát látja?

Miért szólják meg aki ki mer lépni,és utána boldog,

miért fáj másoknak mások boldogsága,miért akarják egyesek a másikat lehúzni?

Szerintem sajnos egyre több a pocsék kapcsolat (pénz miatt,szamár ló helyett,egyre több a családon belüli erőszak stb ),és a rossz kapcsolatban élők irigyek arra akinek van esélye ebből kilépni arra kigyót békát kiabálnak.

Egy ismerőst ver a férje ,ő multkor azt kivánta nekem hogy bárcsak engem is verne a párom,úgy mint a régi exem,vagy mint az ő férje őt, biztos nem lennék ilyen boldog.Egyre több az ilyen rosszindulatú ember vagy csak engem találnak meg?


2011. szept. 16. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelet persze a kivételnek, mert én sosem biztatom erre az embereket. Ha valami javíthatatlan, és már fellép a brutalitás a kapcsolatban, akár szóban akár tettlegességig, akkor lépni kell. Ennyi. Személy szerint nem teszem tönkre magam más hülyesége miatt.
2011. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért, ami mondassz. Gyávák, vagy életképtelenek ahhoz, hogy a saját sorsukat a kezükbe vegyék. És nem akarják, hogy neked jó legyen. Mert akkor arra kell gondolniuk, hogy nekik is lehetne jó, ehelyett ülnek a kakiban.


Egyébként én komolyan hiszem, hogy vannak olyan emberek, akik szülők, és ugyanilyen okokból akarnak másokat rábeszélni a gyerekvállalásra. Üljünk együtt a sz@rban.

2011. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Sok olyan kapcsolat van ami még "nem annyira rossz"... Én is olyan kapcsolatban vagyok ami nem tökéletes, de nem tudok lépni. Nem is akarok. Nem mondom azt, hogy ez egy rossz kapcsolat, de ahhoz képest szerintem elég jól eléldegélünk egymás mellett, közösen nevelünk gyereket, stb. Ha rossz lenne nem maradnék benne, mondjuk volt már jobb is annak idején...

Sajnos nem könnyű eldönteni, hogy hol ér véget a jó és hol kezdődik a rossz.

Ha a brutalitás megjelenne a kapcsolatunkban akkor 100% hogy nem adnék több esélyt ennek már csak a gyerek miatt sem!

Szerintem nagyon sokan vannak hasonló kapcsolatban mint én. Nem vagyok szikrázóan boldog, nem látszik rajtam a kitörő öröm, de ugyanakkor az sem, hogy boldogtalan lennék. Van, hogy megkérdezik mért nem lépek ki a kapcsolatból és akkor azt szoktam mondani, hogy azért mert nem rossz ez a kapcsolat, igaz, hogy nem is túl jó...

2011. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy rosszakaratról lenne szó. Egy új kapcsolat mindig rizikó. Az is elromolhat. Ezért érdemes inkább a jelenlegi kapcsolaton dolgozni, amíg lehet. Ha tényleg nincs remény, akkor válás. Ha pedig veszélyben van valamelyik fél, akkor menekülés. Ez egyértelmű.
2011. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több és nem csak téged találnak meg.hidd el ha van rá lehetőséged jobb lépni.azokkal meg ne törődj minden csoda 3 napig tart. sok szerencsét
2011. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Minden csoda 3 napig tart,ez sajnos jó pár éve tart már,és még rokontól is megkaptam amagamét,hogy hát hogy mertem elhagyni szegény exemet(csalt, vert,nem dolgozott,stb),és megkaptam azt is hogy egy utolsó rihe vagyok,hogy a nőknek ezt tűrniük kell,mert ez dolguk,ez a rokonom nő,és iszonyatosan kihasználja a férje és a huszonéves fiai...Én nem érzem magam rossznak azért mert anno léptem, bármennyire is ezt akarják elhitetni velem.

Amúgy megfigyeltem más dolgkban is a dögöljön meg a szomszéd tehene mentalitás az a mi hungaricumunk.

2011. szept. 16. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az ellenkezőját látom, hogyha rosszul működik a kapcsolat, mindenki azt írja hogy le kell zárni. Szerintem ez a jellemzőbb. Persze knnyű itt az észt osztani, ismeretlenül..
2011. szept. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát nekem is azt mondták "kedves" ismerősök, hogy rossz a rosszal együtt élni, de rosszabb nélküle.

képzelheted, hogy jobb. százezerszer jobb nélküle.

és megkaptam én is, hogy szegény emberemet hogy voltam képes otthagyni, hogy lehettem ilyen utolsó senki. ráadásul volt aki féltette a férjét tőlem, azt hitte, pont az ő férjét akarom.

igen. dögöljön meg az én tehenem is, ezt akarták. és pont azért, mert ők valami miatt nem mernek lépni, irigyelik, hogy én mertem.

2011. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hiba az ilyen.Elélünk egymás mellett. Ez egy ideig megy. Aztán előbb vagy utóbb az egyik lép, vagy csalják majd egymást. "Tök jó" ez a szemlélet. Becsapjuk saját magunkat, a másikat, meg aki a környezetünkben van.
2011. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!