Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vagyonmegosztáshoz mindenféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagyonmegosztáshoz mindenféle képpen kell ugyvéd?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak akkor, ha nem tudtok megegyezni.
2012. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg tudtod egyezni akkor nem kell.

Én megtudtam egyezni a volt férjemmel,így mi ügyvéd nélkül mindent megoldottunk.Eladtuk a közös házunkat,és elfeleztük az összeget.Az ingó vagyont is két felé osztottuk,Vita nem nagyon volt.Nekem kellett ez,neki az,és mindenki azt kapta ami kellett neki.

A nővérem nem tudott megegyezni a férjével,és bár 3 éve elváltak a vagyoni per még mindig zajlik..Nekik van ügyvédjük is.

2012. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
tudtod= tudtok *javítva
2012. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ingatlan adásvétele kizárólag ügyvédi vagy közjegyzői aláírás esetén érvényes
2012. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
20 12 es ugyvèd nèlkul adtàtok el a lakàst is?
2012. jan. 8. 20:22
 6/14 A kérdező kommentje:
Ok megegyeztek de mivel a fèrj gyakran alkoholizàl ezèrt akarjàk az ugyvèdet mindenkèppen.Nem adjàk el a lakàst hanem ki lenne fizetve az egyik fèl.fele -fele. le van irva papirra màr tanukkal alàirva a kozosmegegyezès.Mennyibe kerul az ugyvèd a vagyonmegosztàshoz?es maga a vàlàs?
2012. jan. 8. 20:25
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Az ingatlan eladási értékének 1-5%-át szokta kérni, ha ingatlan eladásról van szó (ha az egész vagyont ügyvéd segítségével akarjátok megosztani, akkor nyilván annak az értéknek 1-5%-a). Ez megállapodás kérdése.
2012. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:12 vagyok


A ház eladásánál volt ügyvéd,de nem nekünk,hanem annak aki megvette a házunkat.Mindig az hoz ügyvédet aki épp veszi a házat.Mi csak meghirdettük,hogy eladó a kertes házunk,és pár érdeklődő után ,jött az illető hölgy aki úgy döntött megveszi.Ő fogadott ügyvédet,és az ügyvédje előtt lett kifizetve nekünk a ház,és mi ott írtuk alá a szerződést a házvételről.

2012. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

7es vagyok.

Nem tudom miért kellett lepontozni :S

Fogalmam sincs miért nem hasznos ez a válasz.

De oké.

2012. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
En nem pontoztalak le!Bocsi akkor valoszino fèlre nyomtam!!!Sott nagyon is hasznos volt!!
2012. jan. 8. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!