Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Költözés (elhagyni) szó nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözés (elhagyni) szó nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ahol agresszív a férfi,és megjelent a kapcsolatban a félelem,ott helyes ha szó nélkül elköltözöm?Mondtam neki elmegyek,de nem hitte el.Elég rossz lett a kapcsolat,szeret,ezt érzem de mellette hirtelen haragú csúnyán beszél,gyermekeimmel is kiabál.stb.stb.Én elhagyom,de rossz vagyok attól mert szó nélkül megyek el?
2012. jan. 8. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy rossz, és ha nem tudja, ne áruld el neki, hová mész, mert könnyen lehet, hogy ott is zaklatni fog.
2012. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel ettől rossz. Én is otthagytam a férjemet amikor nem tudtuk már tovább tolerálni az alkoholizmusát. Nem bántam meg, a mai eszemmel már sokkal hamarabb meg kellet volna tennem...
2012. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
pffff. félelem van és még azon aggódsz h rossz néven veszi ha szó nélkül mész el???? úristen ne legyél már 1 a százezer ilyen ostoba nők kötül. húzzál el amíg lehet amilyen gyorsan tudsz amilyen szó nélül csak tudsz.
2012. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hajnalban megyek a gyermekeimmel,csak megerősítésre vártam.Mert nem számít rá :(
2012. jan. 8. 22:33
 5/13 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__25..



ez volt a tetőzés ami miatt így döntöttem

2012. jan. 8. 22:34
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy az kevés,mert érzem szeret,csak még gyerek,és nem tudott még érzelmileg felnőni,nem csapkodta meg a sors még őt.Nem védem ,dehogy védem,csak ez szépen indult,úgy érzem rájött hogy neki még sok a család.Várom véleményeteket köszönöm.
2012. jan. 8. 22:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Már szóltál. Hogy nem vette komolyan, az az ő dolga.
2012. jan. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"érzem, hogy szeret"


Az ilyen gyenge nők miatt szenved egy csomó gyermek!!!!!


Gyorsan költözz el, az is gáz már, hogy egyáltalán felmerült benned, hogy emiatt "rossz" lehetsz.

2012. jan. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mármint nem bántani akartalak, és bátor elhatározás részedről. Remélem tényleg elköltözöl.
2012. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szó nélkül költöztem el az agresszív férjemtől, mert ha ott van, vagy tud róla, akkor nem engedi. Amíg dolgozott, odaszerveztem pár barátot, aki segített elvinni a cuccaimat és olyan albérletbe mentem, aminek a címét nem tudta, telefonszámomat kicseréltem. Zaklatott, megtalált így is, de pár hónap után feladta, azóta egy normális férjem van, 2 kisgyerekem, normális életem. Költözz, hidd el, nem fogod megbánni.
2012. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!