Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit mondotok, erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondotok, erről?

Figyelt kérdés

Úgy nőttem fel , hogy nagyon rossz volt a gyermekkorom. Igazából rossz családi életem volt. Amint cseperedtem nem vágytam másra, mint saját családra. Olyan családra amelyben meg tudom adni azt amit nem kaptam meg gyermekként. Az is igaz, hogy szeretetre vágytam és családra.. Úgy gondoltam 21 évesen, hogy egy család alapja az otthon. Sikerült is. A sors iróniálya, hogy tavasszal néztem ki a házat, nem volt még el adó, szeptemberben meg, meg vettem. Be is költöztem, ki a rossz családi életből. A lényeg, hogy 26 évesen megnősültem. Gondoltam ő a nagy ő, aki gyereket szül nekem, akivel leélem az életem. Ráadásul voltak jelek amik meg tévesztettek, kántorizált az egy háznál, stb. Szóval én naív gondoltam ez is jó. Most külön vagyunk, két kisgyermek van nála. Ráadásul a leg szarabb annya van. Közben ki derült, hogy nem minden ami fénylik. Sajnos a leg rosszabb fajtával akadtam össze. Olyan nővel aki meg csal, pedig nem panaszkodhatott. Aki gyermekkel zsarol, aki hasznot akar másból húzni.

Ki használ másokat, és a gyerkeket is traumának teszi ki. Már kezdek a valóságban élni. Nincs olyan, hogy család, békesség, szeretet. Sajnos egyre több olyan nőt látok akik bár mire is képesek. Volt egy olyan ismerősöm akit egy ilyen nő hajléktalanná tett. Az a rossz az egészben, hogy az amit szeretnél, éltet, s ráadásul életed értelme, azt az ilyenek ki használják. Aztán ki találnak mindent, hogy ők a jók. Sajnos már úgy vagyok vele, hogy kénytelen vagyok nem látni a gyerekeket. Egy részt ne szenvedjenek, más részt ne tudjon az ilyen pióca zsarolni velük. Kezdek le mondani arról, hogy legyen családom. Az is igaz, hogy már úgy látom úgy lesznek a magukat áldozatnak tituláló hölgyemények, mint akissebség. Tízből nyolc kissebség miatt azt mondjuk rájuk amit éppen, ugyan ez a helyzet hölgyeményekkel, csak már ők lehet, hogy rosszabbak tízből kilenc ilyen.

Szerintem, minden embert kell, hogy éltessen valami, az meg nagyon jó ha jó dolog az, ráadásul az életed értelme az. Na de az a gond hogy sokan abba azt látják amit föl soroltam. Már szerte foszlik az az ideál, hogy anya, feleség, pár, család. Pedig a család nem helyettesíthető semmivel, vagy talán valami rossz folyamat van, aminek az a vége, hogy mindenki egyedül él.

Hogyanlehet azt túl élni, ha el veszted azt amiben hiszel, életed értelme, és vannak akik ki is használják.

Mit tegyek. Higgyek még annyi csalódás után, vagy vessek véget mindennek. Mi értelme bárminek.


2012. jan. 15. 02:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Te már írtál ki kérdést szintén leírva,hogy elváltál,és csalódtál..

(ahol kielemeztek,hogy a majmok jobban élnek,és mi emberek is élhetnénk így)

Tényleg ennyire ezen lovagolsz még mindig??

Elváltál.Nem te vagy az első és az utolsó sem aki el fog válni.

Kezdj új életet,és keresd meg azt a nőt akivel az álmaid családja létrejön..

2012. jan. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát őt le sajnálnám, a két kisgyerekkel szivat,akár enyémek akár nem.
2012. jan. 15. 06:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne filózz már ennyit. Komolyan. Keress valakit, aki szeret téged, és akivel új családod lesz, az álmaidat megvalósítod. Nézz szét, hányan elválnak, és utána sokan kötnek boldog házasságot. Nem lehetetlen, Persze, annyi rossz példát tudsz felhozni, amennyit akarsz. Na, akkor szedd össze a jó példákat is!
2012. jan. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az írásod követhetetlenségéből nekem az jön le, hogy totál kikészültél ettől az egésztől, ami ebben az esetben érthető is.

Ezért én azt tanácsolom, nem szégyen ilyen esetben pszichológushoz menned, ők tudnák helyretenni a kibillent életről való elméletedet.

Itt senkitől sem fogsz JÓ választ kani, mert azt érzem, hogy nem is igazán válaszra vársz, hanem arra, hogy elmúljon ez az érzés, vagy hogy a megtörtént dolgok ne legyenek megtörténtet.

Az első hozzászólónak igaza van abban, hogy tovább kell lépned, és nem szabad 1 ember miatt elítélned az egész világot.

Menj orvoshoz, szedd össze magad, és éld az életet úgy, ahogy TE szeretnéd, hisz minden rajtad múlik, hogy ki akarsz e lépni ebből, vagy tovább gyötröd e magad.

Azt kívánom, hogy gyere helyre lelkileg, és legyél egy BOLDOG ember.

2012. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit még kihagytam: a gyermekeidet SOHA semmi esetre se hanyagold el.

Mert bár te úgy érzed, ők egy zsaroló "eszközök", neki te a világ legfontosabb embere vagy, az Édesapjuk.

Ne ŐK szenvedjék meg azt, hogy nektek nem sikerült a házasságotok.

Egy egész életre bánni fogod, ha úgymond elhagyod őket.

Az anyagi dolgokkal kapcsolatban meg a bíróság tud meghatározni egy fix összeget, hogy ne lehessél zsarolható.

2012. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"kénytelen vagyok nem látni a gyerekeket"

Nah ez az egyik hatalmas hiba,amit nem szabad elkövetni,mert:

1.te vagy az édesapjuk,szükségük van az apjukra

2.láthatásod sem lesz,ha válópernél a hölgyemény felhozza,h nem látogatod a gyerekeket,nem vagy rájuk kiváncsi

3.te a gyerekekért menj oda,őket akarod látni,velük akarsz lenni,nem az exeddel

4.ellened neveli a gyerekeket,ha tényleg olyan,mint amilyennek leírtad

5.ha a házat TE vetted,a te neveden van,akkor eleve nem tud hajláktalanná tenni,max kérheti,hogy gyerekeket jegyeztesd be örökösökként vagy tulajdonosként,ebben az esetben mindenképp úgy intézd,hogy neked életed végéig tartó haszonélvezeti jogod legyen az ingatlanon,ebből következik,hogy neki nem lesz köze a házhoz,csak a gyerekeknek

2012. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen. Azóta meg tudta mi is volt aszive vágya, sajnos a szülei és köztem őrlődött. Nem mondta el ,ha kérdeztem is, hogy mi a gondja. Sajnos a szülei nagyon buták és meg vezetik. Az igaz, hogy tényleg olyan a feleségem alkatilag, hogy nem mondja el, vagy nem merte.

Amugy a nevetséges az egészben, nekem is jó lett volna amit akart, de én tudtam is, hogy kell úgy meg oldani, hogy mindenkinek jó legyen. Már beszéltem vele. El mondtam neki a problémályára meg oldást. Amint mondtam neki 10 évet dobtunk ki az ablakon a semmiért.Úgy tünt, hogy rossz szándékú, de ki derült, hogy az a gond nem mondta el még ha kérdeztem mi is a gondja. Meg értem. Ahogy el mondtam neki, tanulni kell a hibáinkból, s ráadásul most amikor tudom mi bántotta, mi emésztette. Csak itt az a gond, hogy a gyerekeknek sem jó, nekem sem, szerintem neki sem. Azt is el mondtam neki, ha meg lett volna beszélve akkor most nem írok nektek. Az a gond, sajnos nem tudom úgy felfogni, mint az ismerősöm, hogy ez olyan mint a vonat, jön megy. A gyerekeknek család kell anya szerető apa. Azzal is tisztába kell elnnie, hogy apa sem olyan mint a vonat. Ha jön egy új pár az már nem a két gyereket fogja szeretni, hanem őt és esetleg a két gyermeket.

2012. jan. 15. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!