Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyedülálló anyukák hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák hogyan képesek egy fizetésből eltartani a gyermeküket?

Figyelt kérdés
Olyanok, akik nem 200.000-ret keresnek és még a gyermektartást sem mindig kapják. Van pénz ennivalóra, ruhára a gyermeknek, magatoknak, stb.?
2012. jan. 17. 00:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is már lassan 18 leszek, próbálok besegíteni (modellkedésből pénzt kapok). Anyu egyedül nevel már 3 éves korom óta, gyerektartást nem kap, nem is tudja behajtani apámon. Minimálbért keres, pedig van diplomája, meg felsőfokú végzettségei is. Most jutottunk el arra a pontra, hogy már egyre nehezebb, mert képtelen fizetni a számlákat, én amit kapok egy hónapban, mondjuk 10 ezret, azt a kajába beleadom. Teljesen egyedül egy gyereket szerintem nagyon nehezen lehet felnevelni ebben a világban, saját bőrömön tapasztalom. Mások, ahol a férj is keres, ezerszer jobban élnek, mint mi, nagyobb biztonságban.
2012. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Egyik apuka írt a volt feleségéről. Nálunk is ez a helyzet. Párom volt feleségének házasság alatt nem kellett elmenie dolgozni. Megtehették, elég volt 1 fizetés is. Kapott autót a kis popija alá stb. Semmi más "feladata" nem volt, mint egy harmónikus, szeretett teljes légkört kialakítani a családnak. Ez nem igazán ment neki, mert elkezdett más férfiakkal kapcsolatot létesíteni. Párom azon nyomban elköltözött mikor kiderült. 1 éven keresztül párom 320 ezer ftot fizetett 2 gyermeke után. plusz a teljes lakástörlesztőt fedezte párom, úgy hogy ő költözött ki, anyuka maradhatott a lakásban gyerekekkel. kapta az emelt családit anyuka ami kb. 35 körül van. tehát 350 ezer ft-ból élt anyuka. egy darabig nem ment el dolgozni, ha el is ment, kirúgták őt, mert csapni való munkaerő. De ikor pl. dolgozott akkor kb. 100.ezer ftot keresett. tehát ezekben a hónapokban 450 ezer ft-ból élt. egyszercsak úgy döntött, hogy kell még neki 70 ezer ft...párom ekkor ügyvédet fogadott, aki felvilágosította páromat, hogy nagyon durván megvolt vezetve, tehát ezentúl 2 X 60 ezer ftot fizessen. ez megy már 1,5 éve, anyuka folyton fellebbez de folyton elutasítják, bíróság is helyt adott ennek az összegnek. lakásból hamarosan kikell költöznie mert elkell adni mert közös tulajdon. anyuka olyannyira nem tudja elfogadni ezt a fajta pénzcsappanást, hogy megőrült. tényleg, belebolondult a saját mohóságába, kapzsiságába...
2012. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
12-es vagyok. de persze ez már egy másik véglet. ritka az mikor ilyen összegek "röpködnek". Kérdésre válaszolva, borzasztó nehéz lehet megélni...sajnos nem tudok hozzászólni érdemben, mert 3 állásom van, bár tény hogy nem tartok el gyermekeket. magam kiadásait fedezem...amúgy kb. 150 ezer ft jön be havonta. de tény, elképzeltem hogy lenne pl. 1 gyermekem, hááát bajban volnánk az biztos! :S
2012. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Anya rendőr(nem tiszt), de tesómmal együtt eltudott küldeni egyetemre. Tesóm már régen befejezte, és én is mindjárt végzek.
2012. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az én apukám is folyamatosan ezt dumálja, hogy anyukám elhagyta, pedig boldog volt mellette, de inkább a nyomor kellett neki. Persze igazából napi szinten úgy berúgott, hogy kettőig nem bírt elszámolni, a végén elvert félmilliót, és agresszív is lett. Ez volt a nagy boldogság.
2012. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ketten vagyunk testvérek,apám nagyon korán lelépett,én 6 éves voltam öcsém pedig 1.Anyu akkor ment vissza dolgozni,mikor öcsivel lejárt a Gyes,sokszor volt olyan,hogy estébe nyúlóan túlórázott,addig én vigyáztam öcsémre.Szerencsére konyhára került dolgozni,ahonnan tudott mindig annyi ételt hazahozni,ami elég lett három emberre.Kaptuk a családi pótlékot,a gyermekvédelmit,gyerektartást évekig nem küldött apám,és ott volt még a lakás törlesztőrészlete,amit még öcsém születése előtt vettek fel.Azt is egyedül fizette vissza anyu.Amint betöltöttem a 18-at,elmentem diákszövetkezeten keresztül árufeltöltőnek,és a fizetésemet odaadtam anyunak.Most 25 vagyok,és a mai napig csodálom anyut,hogy fel tudott nevelni minket minimálbérből.Igaz,hogy nem a legdivatosabb ruháink voltak,hogy turkálóból öltöztünk,és nekünk a nyaralás annyit jelentett,hogy leutaztunk nagyszüleinkhez vidékre,de mégis boldog voltam.Most is itthon élek,és a fizetésemből hazaadok valamennyit anyunak,hogy segítsem.Nem ő kérte,én adom.
2012. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 gyermeket neveltem évekig egyedül, nehéz volt, de megoldottam, aztán sikerült egy jó fizető állást találnom. 6 évig neveltem egyedül a 3 fiamat, akik már 17,13,11 évesek. S 2 éve találkoztam egy férfival, aki most már a férjem, s van egy közös kisfiunk is aki 5 hónapos. A gyerekeimet imádja, meg ők is szeretik őt. Az apjuk nem látogatja mióta otthagytam, gyerektartást sem fizet. Állandóan verte őket, elitta minden pénzünket, én ezért hagytam ott.
2012. jan. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!