Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyu válni akar, mert apu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyu válni akar, mert apu iszákos, már józan állapotban sem normális. Agresszív és volt már tetlegesség is többször. A gond, hogy minden vagyon, ház, vállalkozás apu nevén van. Hárman vagyunk testvérek. Milyen esélyei lennének anyunak válás esetén?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 15:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
81%
szerintem,nem sok sajna, estleg ha vaterod nem mondana le valamiről a javatokra. Gyerektartást fizetne csak ha elválnának sztem, remélem jól fog megoldódni a problémád, hátha jól alakulnak majd a dolgok. :)
2009. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A fő: Boldog, kiegyensúlyozott életed/életetek legyen. És, ha elválnának ne sajnáld, lehet, hogy sokkal nyugodtabb életed lenne. Amúgy (szerintem) anyud jó eséllyel indulna a válás esetén!
2009. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá kell tennem,hogy apu már bántalmazott engem és majdnem műtét lett a vége.Ha válás lenne apu mindenből kisemmizne minket, mert a rendőröknek is hazudott már...mik a feltételek,hogy anyu kapja mindhármunk felügyeletét?
2009. máj. 28. 16:08
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Bizonyos évnyi házasság után jár neki az ingatlan X százaléka, nézzetek utána!
2009. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Azt ugye tudod, hogy börtönbe is csukhatják ma megüti a gyerekét?

Ha apád iszákos, nincs az a bíróság aki neki ítélne benneteket.

Beszéljetek egy családsegítő szervezettel, ők elmondanak nektek mindent.

2009. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Én is voltam hasonló helyzetben, miután a szüleink elváltak,

sokkal jobb lett, és nyugodtabb az életünk.Egyébként mi anyukánkkal maradtunk.Általában, nálunk például így volt,

de megkérdezik a gyerekeket is,de az esetek többségében az anyukáknak ítélik a gyerekeket. Szerintem ha bántalmazott titeket akkor kizárt hogy neki ítéljenek benneteket.Ami a gyerektartást illeti, akkor otthagyhatja nektek a lakást, annak a fejében hogy nem fizet gyerektartást.Ez esetben irassátok 4-etek nevére.

2009. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5. válaszoló vagyok:Sok szerencsét! Írj hogy mi történt.
2009. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Teheteünk-e valamit az ellen, hogy apám a rossz kapcsolatunk miatt megvont minden pénzügyi támogatást(pl kaja, buszbérlet,tankönyvek)?
2009. máj. 28. 16:32
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
igen, mégpedig azt hogy beszéljetek az ügyvédetekkel,vagy valami hasonló szervvel, mert nem vonhatja meg az anyagi támogatást. ("persze nem ez a legfontosabb").
2009. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Persze!Nem az anyagi a fontos, de muszáj tanulnom, aminek költségei is vannak..,hogy jussak el a suliba ha nincs bérletem.Tanulni meg kell, mert nem akarok olyan lenni mint az apám.
2009. máj. 28. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!