Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerekükkel egyedül maradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekükkel egyedül maradt nőtársaim! Hogyan bírjátok elviselni az űrt, amit a férjetek hagyott?

Figyelt kérdés

14 év után 1 hete tettem ki a férjemet. Sajnos muszáj volt, sok aljasságot csinált, de most nem ez a lényeg. Szeretnék új életet kezdeni nélküle, de egyelőre nagyon kemény lelkileg: hétvégék, esték...A gyerek sok örömet jelent, de mégis nagyon nehéz most. Anyukám itt volt 2 napot, akkor tudtam magammal is törődni, de mindig nem lehet itt. Valami végtelen űr van bennem, nehéz megcsinálni a napi rutin dolgokat, egész nap foglalkozni a gyerekkel, aki mindig emlegeti az apját. Pici a gyerekem, nem hagyhatom magára sem és próbálok jól lenni, hogy őt ne viselje meg annyira a helyzetünk.

Ti hogyan szedtétek össze magatokat?


2011. nov. 5. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 évesen megözvegyültem, álomszerű volt hónapokig minden.

Szerencsémre úgy alakult, hogy pénzt tudok keresni, én ebbe kapaszkodom. Nagyon szeretek utazni, egyik utazástól élek a másikig.

A gyerek nem társ, így nem is lesz támasz, sőt ő bennem támaszt keres.

Hogy szedtem össze magam?

Hál'Istennek van munkám és így remélem nem kiabálom el, legalább gondtalan vagyok. És ami nagyon fontos, anyu lépett a férjem helyébe. Nem tudtam ismerkedni, nem kellettünk csak ingyenélő férfiaknak, így anyuval költöztem össze.

2011. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már lassan 2 éve próbálom, de nem megy. 3 gyerek után "döntött" úgy a férjem, hogy őneki mégis más élet kell. Rokonaim sz@rnak a fejemre, azt szajkózzák, magamnak kell összeszedni magam==nincs kedvünk veled foglalkozni, ne zaklass már. A gyerekek is lassan rámennek a dologra. Szerintem ez segítség, támogatás nélkül nem megy, legalábbis nekem így nem sikerült. Egy jó munka, barátok biztos segítenek, csak ez nem mindig áll rendelkezésre...Pszihológushoz jár egyik gyerek, hátha az segít neki, bár vannak kételyeim. Én is voltam, de az annyi volt, hogy valakinek kisírhattam a bánatom pár ezresért :D.
2011. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen előtt állok, másfél éves a fiam. Én leírom hogy miket mond, mivel bánt meg, hogy sose felejtsem el és ha kétely támadna bennem akkor olvasgatok.. Elmúlik másodpercek alatt, ne félj! Mi még itt élünk, mert gyed-en vagyok. Amint fent tudom magam tartani, pakolok!!!
2011. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat:-)

Sajnálom, hogy Nektek is nehéz. Én amúgy próbálok optimista lenni, előre tekinteni, de néha nagyon vacak.

Meg persze kezdi a nyomulást...de nem engedek!

Többek között ezért is regisztráltam egy társkereső oldalon. Legalább elterelem a figyelmemet.

Mindenesetre én szerencsés vagyok, mert van munkám, gyerkőc bölcsiben. Nagyon fájt, hogy be kellett adnom, de így utólag már jó megoldás.

Kívánom Nektek, hogy maradjatok erősek...bár a gyerek nagy erőt ad, nem hagyhatja el magát az ember.

Minden jót Nektek!:-)

2011. nov. 7. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
13 évi házasság után váltam el két gyerekkel,én is társ keresőztem, és ott találtam rá 4 év után mostani férjemre. Nagyon nehéz időszakot éltünk meg addig!! Pedig nagyon jó közösségben dolgoztam akkor is. Sajnálom, h muszáj volt kipakolnod! Nem látok az életedbe, de mindent gondolj át..
2012. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Szóval Te nem bántad meg? Mennyi idős voltál? Ha akarsz írhtsz privit is.
2012. jan. 26. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, az az igazság, hogy én megkönnyebbültem amikor végre kiraktam. A gyerekekre való tekintettel nem dobtam ki, megengedtem hogy az egyik szobában lakjon. Kupit csinált, elvárta hogy mossak rá, főtt kaját akart, a hűtőből megette a gyerekek kajáját.

Amióta kiraktam, azóta mindenki nyugodt, a gyerekek is, hogy nem érzik rajtam a feszültséget.


Mennyi idős a gyerkőc? Próbálj meg valami közösséget keresni, kisgyerekes barátnőket és segítsetek egymásnak. Pl. nálam volt már gyerkőc, amikor az anyuka takarított, mert a kicsi bömbölt ha meghallotta a porszívó hangját. A suliban vannak anyukák, akik felváltva hozzák el a gyerkőcöket más szülőkkel.

2012. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem három éve hagyott el a férjem egy kiskamassszal és egy néhány hetes kisbabával, mert mégsem akart papás-mamást játszani 13 év házasság után. Nem volt időm arra, hogy sirassam magam...Magamtól talpra álltam, sőt bevallom, hogy meglepődtem, hogy mennyire könnyen ment ez az egész. Mindenki attól féltett, hogy összeroppanok, mert a szüleim sem éltek már, szóval tényleg egyszál magam voltam a két gyerekkel. Fordult a kocka, mára magabiztos nővé váltam, két gyerekkel, a volt férjem meg egy roncs lett..
2012. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!