Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válunk! Férjem nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válunk! Férjem nem akar kifizetni a közösen felújított házból. Megteheti ezt?

Figyelt kérdés
Férjemmel éppen válófélben vagyunk. Vagyis még nem adta be de az lesz. Kijelentette, hogy nem tud kifizetni vigyek amit tudok. Na de kérem szedjem fel a járólap, meg csövek részét ami nekem jár. Nevetséges. Megteheti, hogy nem fizet ki? Azt mondja, hogy senki nem kényszerítheti arra, hogy kölcsönt vegyen fel hogy kifizessen? van ilyen?Nekem hihetetlennek tűnik, hogy a bíróság elnézne milliók felett. Hogy van ez?
2012. febr. 5. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
KÖtelezhetik eladásra... ám ha tényleg nem akarja eladni akkor mindent megtesz h ne tudjátok eladni
2012. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem gondolod hogy nem tud fietni neked?
2012. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
először is a ház is közös tulajdonban van? vagy csak a felújítás történt közösen?
2012. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudtok megegyezni, a perben kell. Így kötelezik rá, hogy kifizessen, ha máshogy nem megy, el kell adni az ingatlant (ha fontos neki, gondolom vesz fel inkább hitelt). Jobb lenne tájékozódnia a lehetőségeiről, mert ha perbe viszitek, és el kell adni, akkor 6%-tól már meg is szabadultatok az eladási árból!
2012. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem tud. csak hitelből tudna, de azt mondja nem hajlandó felvenni. Csak a felújítást végeztük közösen. nielőtt nekiálltunk felbescsültettük, ügyvéddel irattunk egy papírt, hogy innentől közösen csináljuk. És ha elszámolásra kerül a sor akkor az alapján osztozunk. Nem akarom elhinni, hogy nem fogják kötelezni így sem arra, hogy kifizesse. Vagy?
2012. febr. 5. 16:15
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
ne haragudj, de akkor ennyi erővel fizesd ki te őt, és vegyél fel hitelt!manapság senki nem vesz fel hitelt!ha pedig az ő tulajdona a lakás, akkor meg nem kötelezik az eladásra sem.
2012. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Már bocs de miért nekem kellene kifizetnem ha egyszer nekem kell elköltözni innen? Még én fizessek neki? Akkor ilyen gusztustalan ez a magyar állam, hogy hagyják kisemmizni az embert?
2012. febr. 5. 17:08
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Hát, én elhiszem, hogy nem akar hitelt felvenni.

Tudom, hogy neked is szar ez, de neki is épp annyira igaza van, mint neked. Neked kellene a pénzed, ő meg nem akar belerokkanni érthető módon a hitelbe.

Nem tudtok megegyezni, hogy részletekben fizet ki téged? Vagy nincs kb. egy ilyen értékű autója?

2012. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem nincsen neki semmi a házon kívül. Azt mondja vihetem a bútorokat pl a beépített konyhabútor meg előszobafal meg szedjem fel a lépcsőt. Ez nevetséges. Nem az a pénz ami butorokat megvettünk a bolhapiacon szarér hugyért hanem az egyéb minden ami a házban marad. Amiket nem lehet elvinni. Részletben sem akar. Szerintem ez már csak a szemétkedés a részéről pedig miatta lesz vége a házasságunknak. Hogy a k...ját abba a házba hozza amibe rengeteg mindent a két kezemmel csináltam. És a nagyszüleim meg az édesanyám ide adta a pénzt.
2012. febr. 5. 18:07
 10/18 A kérdező kommentje:
Én is elhiszem, hogy szar a hitel de ő akarta akármi is történt én szeretem sajnos még mindig és képes lettem volna ezen az egészen (nő) túltenni magam, de ő akarja akkor már nehogy ilyen szemét módon ki tudjon semmizni.
2012. febr. 5. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!