Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kislányom szeptemberben kezdi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kislányom szeptemberben kezdi az óvodát. Az anyukája a jövő héttől már viszi óvodába, csak azért, hogy kevesebbet legyen a kislányom nálam. Pedig közös szülői felügyeletben állapodtunk meg, tehát beleszólási jogom lenne. Megteheti?

Figyelt kérdés
Mindketten kötetlen munkaidőben dolgozunk.
2011. ápr. 19. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szeptembertől vették fel, akkor hogy viheti áprilisban?
2011. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a kislányod szeptembertöl lesz 3 éves akkor nem tudja vinni max elökészítöre. Ha meg már most 3 éves akkor nem árt ha már most kezdi.

Beleszólásod neked is van ha közös a jog. ha neked ez nem tetszik és nem tudjátok megbeszélni akkor a gyámhaóságon jelezzed.

2011. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ügyvéd aláírta vagy bíróság elfogadta a közös szülői felügyeletet? Mert igenis van beleszólási jogod. Ha beleegyezett most miért változtatja?

Nem feltétlenül fog neki rosszat tenni az ovi, csak hát mégis minek máris, ha szeptemberben kezdődik? Most van hátra pár hónap az oviból, ilyenkor én tuti nem íratnám be a gyerekem. Nem igen értem az indokot. És ha te hoznád el az oviból délutánonként?

2011. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Májusban lesz 3 éves..azzal jön hogy be kell szoktatni..és van lehetöség arra hogy a kislány a szülökkel legyen, eddig a nagyszülökkel volt...ha ő nem ért rá..de nekem nem nagyon szól sajnos...a vagyon megostás miatt dacol...
2011. ápr. 19. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:

miért van ezzel problémád? szerinted milyen könnyen lehet beszoktatni egy gyereket?

bnőm hónapokig úgy járt dolgozni, hogy 10-re vitte a gyereket és 14.00-ra ment is érte. nyilván nem ez volt az első lépés, de nem is hagyhatta ott 8 órát egy nap kezdetben. a beszoktatás nem két perc, és biztosan azt szeretné, ha nem szeptemberben kéne ezzel bajlódnia. Nem tudom, hogy visszament-e már dolgozni, de nem biztos, hogy ezt szeptembertől egy munkahely (még ha kötetlen a munkaidő akkor is) elviseli, hogy nem tud koncentrálni a munkájára, mert 2-3 órára hagyhatja csak a gyereket az oviban! arról nem is beszélve, hogy az első hónapokban a gyerek folyton beteg lesz... nyilván ezt sem akarja szeptemberre hagyni. nem értem mi a bajod... más nők hetekkel a szülés után visszamennek dolgozni és bölcsibe adják a gyereket!

2011. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező ez nem rólad szól a gyereknek kell a közöség, mihamarabb be kell szoktatni.
2011. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelentsd ki, hogy pl hétfő-szedán te viszed a kicsit, és te vagy majd vele. Nem mondhat nemet.
2011. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!