Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válóok lenne számodra, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válóok lenne számodra, ha a feleséged eltrehányodna, alig venné ki a részét a házimunkából és még folyton panaszkodna is, hogy mennyit kell otthon dolgoznia?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 17:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Hát inkább beszélgetőok...
2012. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

nekem nem lenne az.mindenkinek vannak rossz időszakai.nem mellesleg lehet hogy tényleg sokat kell otthon dolgoznia.

soha nem hagynék el ezért nőt nem azért vannak hogy egyfolytába a seggünket nyalják ki és mindent alánk rakjanak.


30F

2012. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Én nő vagyok, de nem tűrném el hogy a párom trehány, pláne ha azelőtt nem volt az. Válni ezért azért nem válnék el, de rágnám a fülét miatta az biztos.
2012. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
kérdező.te ki veszed a részed belőle és segítesz neki?vagy csak azért nyavajogsz mert éppen hideg volt a levesed?
2012. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Miért válnék el tőle?

Ez a legnagyobb butaság!

Leülnénk megbeszélnénk a dolgot, mert valószínű valami nyomasztja, gondja, baja van, és segítenék neki amennyit csak tudok, hogy visszanyerje az életkedvét!


30/F (9 éve házas)

2012. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
legjobban a feleségedet sajnálom hogy ilyen önző merev idiotával hozta össze a sors.lehet jobb is lenne elválnotok talán találna egy megértőbb embert maga mellé..
2012. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Érdekes,ez a szituáció a férfiakra leveitetve fényévekkel gyakrabban fordul elő,azokat mégsem szabad ócsárolni,nem csicskások,a mosogatás a nő dolga stb..

Inkább nézzél kicsit te is magadba,hogy miért csinálhatja ezt a feleséged.lehet,hogy azért mert elege lett belőle,hogy cselédnek nézed...nem ez lenne az első ilyen eset a történelemben.

2012. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem nézem őt cselédnek, de azt hittem, a kérdésből ez egyértelműen kiderül. Akkor részletesen. Takarítok, mosok, mosogatok, bevásárolok és elvégzem a ház körüli munkákat. Egyedül a főzés marad rá, mert ha én főznék, akkor nem biztos, hogy ennénk. Ja és mindketten dolgozunk napi 8 órában. És ez után még panaszkodik, hogy mennyi dolga van otthon.
2012. febr. 8. 17:38
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Akkor sem válóok, max ha nem tudnátok megbeszélni és csak pokol lenne továbbra is az életetek. Valamiért ide jutottatok, ezt meg kell beszélni és dűlőre jutni nem idegeneket kérdezni főleg hogy semmi rálátásunk nincs a dolgokra, mert ugye minden éremnek 2 oldala van.
2012. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha fordítva lenne, akkor válóok lenne, de így nem. Áááá.

(Irónia)

2012. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!