Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyünk anyósommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajna88 kérdése:

Mit tegyünk anyósommal, ha megcsalja a férjét. Bújkál. Stb? 2pici (3éves) gyerek várja otthon.

Figyelt kérdés

Mit tehetnénk vele hogy ezt ne tegye??? Egy nála 15évvel fiatalabb,csöves,alkoholista figurával csalja a férjét,aki imádja,és meghalni képes lenne érte. Ismerem őket mint a tenyeremet,és tudom,hogy a férje nem adott rá okot. Kitalálta,hogy ő börtönben érzi otthon magát...de hát hány ember él így,és megtalálja mégis a szépséget az életében.

Ráadásul szerintetek mit akar ez a csöves g*ci??? A pénzt meg a házat...ez egyértelmű.A párom ki van idegileg teljesen,már néha mi marjuk egymást emiatt.

Nekem lelkiismeret furdalásom van,mikor a férjével találkozok. Nem akarok senkit sem megbántani. De ha ezt sokáig csinálja,akkor tönkre teszi a családját.

Én meg amúgy is hirtelen ember vagyok,így nem tudom meddig tudom fogni a pofámat...akár a férjével szemben,akár neki ne mondjam meg a véleményemet...

Könyörgöm csak normális válaszokat írjatok,amik hasznunkra válhatnak.

Ez nagyon komoly dolog így nem akarok hülyeségeket olvasni.


2010. szept. 6. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kapuzárási pánikja van, azt hiszi újra fiatal lesz ha egy fiatalabb pasival van, nem egyedi eset. Én vele beszélgetnék el, bár nem tudom, ha agresszív a pasi, akkor inkább ne, nehogy utána hosszasabb baj legyen belőle. Ha a férjnek mondanátok el abból tuti balhé lenne, a nő talán még hajlandó lenne felfogni mit művel, de a férje kiborulna.
2010. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
kapuzárási pánik és 2 kisgyerek? fura... mennyi idős, hogy már anyós, de még kisgyerekei is vannak? :D
2010. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy unokák.
2010. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyennek is tűnik, én a férjed helyében beszélnék apámmal. nem lehet azt csinálni, hogy ő dolguk nem avatkozol közbe, így nem lehet családi életet élni. A párod vegye elő az anyját, és ha az nem hajlik a jó szóra, akkor szegény apósodat kell felvilágosítanod, ha kell bizonyító erejű fényképpel. Zárójelbe megjegyzem, hogy szerintem anyósodat egy beszélgetés nem fogja észhez téríteni. Esetleg ezt a ficsúrt eltakarítani a fenébe néhány jó szóval??
2010. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A párodnak le kell ülni az anyjával beszélni, mert így nem sokáig lehet húzni. Az ő dolga hogyan szeretné élni az életét, de közben ne tegye tönkre másét.
2010. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
ha unoka, akkor meg törődjön vele az, aki szülte :)
2010. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves anyósod?
2010. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Az odáig rendben van, hogy törődjön vele az anyja, meg az apja, de mégis mit mondasz a gyereknek, hol a nagymama? Nem a törődésen van a hangsúly. Egyébként én imádtam mamámhoz járni, ilyen pici koromban is, és büszke vagyok rá, hogy tökéletes családmodellt mutattak be nekem. A mai napig tisztelik egymást, nem váltak el minden apró szarért, hanem megoldották a problémákat. Csak felnézni tudok rájuk és az én gyerekem ugyanezt a mintát fogja kapni. Gyanítom a kérdező problémája is ilyenből fakad.
2010. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
45éves...a párom 24,a két kislány 3évesek..
2010. szept. 7. 14:21
 10/14 A kérdező kommentje:

A saját gyermekei...4-en vannak,amúgy. A párom 24,az öccse 18,és a két kislány. Nem hajlandó páromat végighallgatni.

Szerintetek,ha este kimegyünk oda,ahol le szoktak ülni "nyalakodni" (mert kilestük,h hova mennek ilyenkor),és elbeszélgetünk velük,akkor az jó ötlet???

Köszi,amúgy a válaszokat!!!!

Rendesek vagytok.:)

2010. szept. 7. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!